Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Sklepom internetowym nie wiedzie się najlepiej – mimo znacznie korzystniejszych cen niż w tradycyjnych marketach ich łączny udział w handlu detalicznym wynosi zaledwie 2%. By ten stan rzeczy odmienić powstał Dzień Darmowej Dostawy – niezależnie od wartości i sposobu płatności za towar zakupiony 1 grudnia zostanie nam on dostarczony całkowicie za darmo!?

Tak, jest taki dzień w roku, kiedy to za dostawę produktów zamówionych przez Internet nie zapłacimy nawet złotówki. Dzień Darmowej Dostawy – bo o nim mowa – jest nową inicjatywą mającą na celu zwiększenie zainteresowania sprzedażą produktów w sklepach internetowych.

 

Pierwowzorem tej akcji jest organizowany od 2008 roku Free Shipping Day rodem ze Stanów Zjednoczonych. Zainteresowanie akcją jest tam ogromne, gdyż w tym roku bierze w niej udział grubo ponad 1000 sklepów handlujących każdego rodzaju towarem.  Data została trafnie dobrana – Free Shipping Day odbędzie się 17 grudnia, a więc równo na tydzień przed gwiazdką, co powinno jeszcze bardziej przyczynić się do wzrostu zainteresowania tą promocją.

 

Polski Dzień Darmowej Dostawy nie powstałby gdyby nie Krzysztof Bartnik, redaktor naczelny serwisu eKomercyjnie.pl. Darmowa dostawa towarów obejmie wszystkie zamówienia złożone 1 grudnia, niezależnie od wybranego sposobu płatności czy wartości towaru. Oznacza to, że najbardziej opłacać się będzie sprowadzać różne tanie drobiazgi, których cena wraz z kosztami przesyłki mogłaby się podwoić.

 

Lista sklepów uczestniczących w Dniu Darmowej Dostawy jest imponująca i nadal się wydłuża. Na tą chwilę uczestnictwo zadeklarowało ponad 170 sklepów internetowych reprezentujących praktycznie wszystkie branże.

 

Więcej informacji i szczegółową listę sklepów uczestniczących w DDD możecie odnaleźć na stronie kampanii dostępnej poniżej.

 

Źródło: dziendarmowejdostawy.pl

Komentarzy: 2 w artykule: ”1 grudnia Dniem Darmowej Dostawy!”

  1. NBA pisze:

    NBA…

    You’ve got amazing knowlwdge at this point…

  2. nba 2k16 pisze:

    nba 2k16…

    Wonderful site you’ve gotten going here…