Ratuj Głuszca
sopot-akredytacja-sheraton-600

Punkt akredytacji działający na terenie Hotelu Sheraton w Sopocie funkcjonuje bez najmniejszych zarzutów. Pracownicy Punktu sprawnie wykonują swoje zadania związane z obsługą gości biorących udział w spotkaniach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Dzięki płynnej komunikacji z pracownikami Ministerstwa Spraw Zagranicznych uczestnicy wszystkich spotkań błyskawicznie otrzymują swoje identyfikatory akredytacyjne.

W dniu dzisiejszym rozpoczyna się czwarte już spotkanie w ramach przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej. Jest to Nieformalne spotkanie ministrów ds. rozwoju, podczas którego omawiane będą kwestie postępu w krajach Unii Europejskiej i całego świata. Pracownicy Punktu akredytacji stawiają czoła licznym wyzwaniom związanym z obsługą gości pochodzących z Polski oraz innych krajów świata, głównie krajów członkowskich Unii Europejskiej.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji praca w ramach sopockich spotkań polskiej prezydencji jest nie tylko obowiązkiem, ale również przyjemną formą spędzania czasu w tym najpopularniejszym polskim kurorcie. Bliskość sopockiego molo oraz innych kluczowych atrakcji Sopotu pozwala wszystkim uczestnikom spotkań prezydencji zaznać unikalnej atmosfery miejscowości nadbałtyckiej. Co prawda pogoda nad polskim morzem w lipcu jest dość kapryśna, jednak rekompensuje ją urok sopockich kawiarenek, gdzie przyjemnie można spędzać czas pomiędzy poszczególnymi spotkaniami prezydencji. Od dzisiejszego poranka w Trójmieście pada niezwykle intensywny deszcz, który jednak nie zniechęca uczestników spotkań w Hotelu Sheraton przed złożeniem wizyty w Punkcie akredytacji. Cały zespół pracowników jest pełen energii, dobrego humoru i chęci do pomocy wszystkim gościom Punktu akredytacji.

foto: Małgorzata Gumprecht

Komentarze wyłączone.

  • R E K L A M A

    Oxford school od english Bacom