Ratuj Głuszca
vw-mowi

W Volkswagenach produkowanych od czerwca bieżącego roku wprowadzony zostanie język polski do obsługi komputera pokładowego, instalacji telefonicznych oraz systemów nawigacyjnych RNS 315 i RNS 510.Modele Polo, Golf, Golf Plus, Golf Variant, Golf Cabrio, Jetta, Scirocco, Eos, Touran, Passat, Passat Variant, Passat CC i Sharan – to Volkswageny, w których już niebawem dostępny będzie język polski. Dotyczy to samochodów produkowanych od czerwca bieżącego roku, tzn., że wszystkie powyższe modele zamawiane teraz w salonach będą wyprodukowane z komputerem pokładowym komunikującym się z kierowcą w języku polskim. Wyjątkiem są Golfy Varianty i Jetty produkowane w Meksyku, w których zmiany zostaną wprowadzone z miesięcznym opóźnieniem

Oprócz komunikatów komputera pokładowego, język polski będzie dostępny także w systemach nawigacji RNS 315 oraz RNS 510. System RNS 315 posiada kolorowy, przyjazny w obsłudze ekran dotykowy o przekątnej pięciu cali (400 x 240 pikseli), czytnik kart SD i podwójny tuner radiowy. Karta SD może służyć zarówno do zapisywania danych nawigacji (jako kopii z nawigacyjnych CD) lub plików MP3 z muzyką. Urządzenie oferowane jest z ośmioma głośnikami. System RNS 510 posiada większy, 6,5 calowy ekran dotykowy, dysk twardy o pojemności 30 GB oraz umożliwia odtwarzanie płyt DVD. Oba systemy można połączyć z systemami telefonicznymi, które również obsługiwane będą w języku polskim.

Autor: Marcin Skrzyński

Źródło: mototarget.pl

Komentarzy: 2 w artykule: ”Volkswageny „mówią” po polsku”

  1. Stanisław pisze:

    W marcu br.kupiłem Passata z nawigacją RNS315.Chciałbym do tego systemu wprowadzić dodatkowo polską wersję językową.Proszę o informację gdzie i kto może taką usługę wykonać?

  2. counterstrike pisze:

    counterstrike…

    I value the information on your websites. Thanks for your time!….