Ratuj Głuszca
The new Volkswagen Golf R

Od czasu ceremonii zaślubin Kate Middleton i księcia Williama para nowożeńców jest jednym z ulubionych tematów prasy plotkarskiej. Dzięki temu niektórzy mogą zarobić na tym „szale medialnym” dużo pieniędzy.

Pewien Brytyjczyk o imieniu Sonny odkupił w 2009 roku od brata Kate Middleton niebieskiego Volkswagena Golfa, za którego zapłacił wówczas 1 400 funtów (około 1 600 euro). „Kiedy zorientowałem się po wpisach w dokumentach, że pierwszym właścicielem mojego Golfa była Catherine Middleton nie mogłem powstrzymać emocji,” przyznaje Sonny.

Teraz młody Brytyjczyk wierzy, że uda mu się sprzedać „arystokratycznego” Golfa z dużym zyskiem, w związku z czym samochód właśnie trafił na aukcję eBay w cenie wywoławczej 20 000 funtów.

Co ciekawe, Sonny znalazł w samochodzie parę srebrnych spinek do mankietu należących prawdopodobnie do brata Kate Middleton lub samego księcia Williama, które początkowo również chciał wystawić na aukcję, jednak po pewnym czasie stwierdził, że lepiej będzie odesłać je rodzinie Middleton.

Aukcja VW Golfa trwa. Są chętni?

Źródło: mototarget.pl

Komentarze wyłączone.