Ratuj Głuszca
smart

Najnowszy smart fortwo sharpred to specjalista od przyciągania spojrzeń. Uwagę wzbudza szczególnie połyskująca czerń jego nadwozia, która kontrastuje z akcentami wykończeniowymi w kolorze intensywnej czerwieni.

Limitowana edycja sharpred porusza się na efektownych, czarnych obręczach z trzema podwójnymi ramionami, zaopatrzonych w opony 175/55 R15 na przedniej i 195/50 R15 na tylnej osi. Całość uzupełniają matowe wykończenie przedniego i tylnego spoilera oraz lśniące progi boczne.

W kabinie kontrastów ciąg dalszy. Podwójne, czerwone przeszycia na fotelach i desce rozdzielczej dominują na tle eleganckiej czerni. Lista wyposażenia smarta fortwo sharpred obejmuje skórzaną tapicerkę, system audio oraz ekskluzywne dywaniki podłogowe, a także wszystkie elementy zarezerwowane dla wersji passion (przekładnię softouch, elektrycznie sterowane szyby, automatyczną klimatyzację oraz panoramiczny dach z roletą). Wśród opcji dostępne jest m.in.: elektryczne wspomaganie kierownicy, podgrzewane fotele, zamykany schowek na rękawiczki, nagłośnienie z pięcioma głośnikami czy system nawigacji.

Limitowany model (1800 egzemplarzy) dostępny będzie w wersji coupé i kabriolet, z silnikami benzynowymi o mocy 52 i 62 kW, w cenie od 57 856 złotych. Do dealerów trafi w maju 2012 roku.

Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.