Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Międzynarodowe jury eksperckie uhonorowało nowy samochód kompaktowy znaną na całym świecie nagrodą „red dot” w kategorii wzornictwa produktu. Astra może dołączyć Red Dot do swojej wciąż zwiększającej się kolekcji trofeów, począwszy od Goldenes Lenkrad (Złotej Kierownicy) przyznanej przez niemieckie pismo AutoBild wraz z wydaniami z całej Europy aż po trzy ważne nagrody w ostatnich tygodniach w Hiszpanii i nagrodę publiczności w Rumunii, potwierdzające, że Astra jest doceniana w całej Europie nie tylko za interesującą linię nadwozia, lecz także za zastosowanie innowacyjnych technologii.

 

Po raz pierwszy od 1973 roku, gdy przyznano mu najbardziej prestiżową nagrodę krajową w Hiszpanii, Opel Astra zdobył tytuł Samochodu Roku przyznany przez czasopismo ABC. Wygrał także Nagrodę Czytelników 2010 Prensa Ibérica, La Vanguardia i AutoFácil oraz został uznany za Samochód Roku 2010 na Wyspach Kanaryjskich.

 

W Polsce oprócz „ Złotej Kierownicy”, Astra zdobyła w Lutym i Marcu następne wyróżnienia. Czytelnicy magazynów „Motor” i Auto Moto” uznali, że Astra jest najważniejszą premierą motoryzacyjną roku przyznając jej tytuł „Auto Lider 2009”. Natomiast czasopismo „Auto Motor i Sport” uhonorowało Astrę tytułem „Best Cars 2010” w kategorii samochodów kompaktowych.

 

Autor: Marcin Skrzyński, mototarget.pl
Źródło: GM, fot. Opel

Autor wpisu: ag

Jeden komentarz :) w artykule: ”red dot dla Opla Astry”

  1. NBA2K16 pisze:

    NBA2K16…

    Great looking web site. Assume you did a great deal of your very ownyour very own coding…