Ratuj Głuszca
insignia

Opel Insignia OPC w wersji Unlimited to „zabawka” przeznaczona dla odpowiedzialnych kierowców. Pędzenie lewym pasem autostrady z prędkością 270 km/h wymaga w końcu dużego skupienia i dobrego refleksu.Opla Insignia OPC Unlimited wizualnie wyróżnia niebieskie logo Brembo oraz nowa stylistyka obrotomierza i licznika prędkości. Planowana jest również specjalna edycja samochodu obklejonego czarną, matową folią.

Flagowy model w ofercie Opla dostępny jest z 6 biegową, manualną skrzynią biegów w trzech wersjach nadwozia. Klient może wybrać czterodrzwiową wersję sedan, pięciodrzwiowy hatchback oraz Sports Tourer OPC kombi.

W skład pakietu dla kupującego wersję Unlimited wchodzi kurs bezpiecznej jazdy OPC na torze testowym Opla w Dudenhofen. Świeżo upieczeni właściciele tego modelu, pracując pod okiem doświadczonych kierowców wyścigowych, nauczą się jak wykorzystywać dynamiczny potencjał swojego samochodu w sposób pewny i bezpieczny.

Właściwości jezdne nowego wariantu Unlimited są identyczne jak w przypadku wariantu z ograniczoną prędkością, jedyną różnicą jest większa prędkość maksymalna dla wersji Unlimited. Insignia OPC przyśpiesza od 0 do 100 km/h w czasie od 6,0 do 6,6 sekundy, w zależności od rodzaju nadwozia i skrzyni zmiany biegów.

Autor: Marcin Skrzyński

Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.