Ratuj Głuszca
opel

Wysoka moc i niski poziom emisji? Nowy Opel Astra ecoFLEX udowadnia, że to możliwe.

Ekologiczna Astra została wyposażona w turbodoładowany silnik Diesla CDTI o mocy 130 KM osiąganej z pojemności 1,7 litra. Maksymalny moment obrotowy wynoszący 300 Nm dostępny jest w zakresie od 2 000 – 2 500 obr./min. Samochód w cyklu mieszanym zużywa zaledwie 3,7 l oleju napędowego na 100 kilometrów, a dzięki emisji CO2 na poziomie 99 g/km jest to jak dotąd najbardziej oszczędna i ekologiczna Astra.

Oprócz specjalnego układu napędowego Astry ecoFLEX z wydajnym systemem regulacji temperatury, pakiet technologii zmniejszających zużycie energii i paliwa – a przez to emisji dwutlenku węgla – obejmuje inteligentny układ odzyskiwania energii elektrycznej poprzez przetwarzanie energii z hamowania, aktywne komponenty aerodynamiczne oraz opony o mniejszym oporze toczenia. Wszystko to umożliwiło zmniejszenie emisji CO2 (o 20 g/km) i zużycia paliwa (o 0,8 l/100 km) o 17% w stosunku do podstawowego modelu Astry z silnikiem CDTI o pojemności 1,7 litra.

Ceny tego modelu poznamy jesienią w momencie debiutu rynkowego.
1opel 600x350 Opel Astra ecoFLEX 130 zielonych koni

Autor: Marcin Skrzyński
Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarzy: 5 w artykule: ”Opel Astra ecoFLEX – 130 „zielonych” koni”

 1. 2k16 nba free pisze:

  2k16 nba free…

  thank so considerablya lot for your internet site it aids a lot…

 2. Google pisze:

  Google…

  Below you will come across the link to some sites that we believe you ought to visit….

 3. Google pisze:

  Google…

  Very handful of sites that occur to become comprehensive below, from our point of view are undoubtedly very well worth checking out….

 4. Google pisze:

  Google…

  Here are a few of the web sites we advocate for our visitors….

 5. Google pisze:

  Google…

  That may be the finish of this write-up. Right here you’ll obtain some internet sites that we believe you’ll value, just click the links….