Ratuj Głuszca
lotus

Już za miesiąc w Genewie Lotus zaprezentuje nowy model. Rozpoczyna się gra w skojarzenia, zainicjowana prostą informacją graficzną od Lotusa.

Czegoś takiego jeszcze nie było. Lamborghini w ramach promocji nowych modeli podsyłała zdjęcia przedstawiające detale. Inne marki postępują podobnie publikując zdjęcia, na których większa część samochodu ukryta jest w cieniu. W przypadku Lotusa na zdjęciu widać wszystko i jest to łysy człowiek, bikini i krem do opalania. Co to ma znaczyć?

Lotus jest w trakcie swojego 5-letniego planu, który ma w efekcie przynieść motoryzacji nowe, sportowe samochody z dużymi silnikami i luksusowym wyposażeniem. W momencie, w którym marka zapowiedziała debiut nowego auta w Genewie, ruszyła lawina spekulacji. Zdjęcie ma nas naprowadzić. Oczywistym skojarzeniem jest kabriolet – tym bardziej, że Lotus wspomina w informacji o „wietrzyku, czymś głośnym i zimnym jak lód”.

Najbardziej oczywistym przypuszczeniem jest Evora w wersji bez dachu, jednak wcale się nie zdziwimy jeśli na stanowisku Lotusa w Genewie pojawi się jakiś nowy koncept.

Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.