Ratuj Głuszca
jeep

Na tegorocznym salonie w Genewie Jeep prezentuje wersje przedprodukcyjne koncepcyjnego modelu Grand Cherokee oraz restylizowanego SUVa Jeep Compass.

Oba te pojazdy wyznaczają możliwy kierunek ewolucji linii modelowej Jeep’a w roku 2012. Wersja produkcyjna koncepcyjnego Grand Cherokee łączy agresywny wygląd i ekskluzywne akcenty stylistyczne z ekonomicznym i mocnym silnikiem wysokoprężnym V6 3,0 CRD MultiJet II. Wersja przedprodukcyjna nowego Compassa utrzymana jest w czarnej tonacji nadwozia ‚Black’, nadającej kompaktowemu SUVowi marki Jeep indywidualny charakter.

Obok dwóch konceptów przedprodukcyjnych, w Genewie debiutuje również edycja specjalna Mountain modelu Jeep Wrangler. Zaprezentowany w nowym kolorze nadwozia, zieleni Gecko, ten kolejny limitowany model stanowi ukłon wobec entuzjastów wypraw w teren.

Genewska ekspozycja marki Jeep mieści się w Hali Nr 5 Palexpo i zajmuje powierzchnię 765 m2. Stoisko zaprojektowane jest pod kątem przekazu możliwości, jakie oferuje każdy z modeli Jeep’a nie tylko w ekstremalnych warunkach terenowych lecz i na zwyczajnych drogach.

1jeep Koncepcyjne modele Jeepa w Genewie

2jeep Koncepcyjne modele Jeepa w Genewie

Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarzy: 2 w artykule: ”Koncepcyjne modele Jeepa w Genewie”

  1. motozubr pisze:

    Nowości Jeepa robią wrażenie, Wrangler może nie nowy ale świetnie odświeżony. Koło stoiska tej marki na pewno nie da się przejść obojętnie patrząc na te zdjęcia. Nawiasem mówiąc kolor Moutaina przyciąga wzrok w równym stopniu co jego wygląd.

  2. madden 16 coins…

    I delight in the details on your internet site. Many thanks!….