Ratuj Głuszca
kia

Kia opublikowała pierwsze zdjęcia modelu Picanto w wersji trzydrzwiowej.

Picanto w odmianie trzydrzwiowej pojawi się w polskich salonach pod koniec wakacji w cenie 29 900 złotych. Druga para drzwi wymaga dopłaty 1 500 złotych i ta wersja jest już dostępna u dealerów.

Samochód dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia M/L/XL. W podstawowej wersji wyposażenie obejmuje między innymi 6 poduszek powietrznych, elektryczne wspomaganie kierownicy, ABS/BAS, światła do jazdy dziennej, zdalnie sterowany centralny zamek z alarmem i funkcją ryglowania zamków, komputer pokładowy, lakierowane zderzaki, 14-calowe koła stalowe oraz przygotowanie do montażu radia wraz z 4 głośnikami. Klimatyzacja manualna wymaga dopłaty 3 000 zł (standard dla wersji XL), a automatyczna skrzynia biegów (dostępna tylko w wersji 1.2) 4 000 zł.

W Polsce oferowane jest także Picanto z fabryczną instalacją LPG. Ten model wyceniony został na 34 490 zł w wersji 3-drzwiowej i na 35 990 zł w wersji 5-drzwiowej. Wersja LPG wyposażona jest w zbiornik na gaz o pojemności 35 litrów oraz dodatkowo zbiornik na benzynę o pojemności 10 litrów, co umożliwia przejechanie do 150 km po zużyciu całego gazu.

Gama jednostek napędowych obejmuje trzy wersje silnika Kappa. Jednostka czterocylindrowa o pojemności skokowej 1248 cm3 oferująca moc 85 KM i moment obrotowy 121 Nm to najmocniejsza z nich. Do wyboru są jeszcze dwie jednostki trzycylindrowe o pojemności skokowej 998 cm3 – wersja benzynowa o mocy 69 KM oraz wersja z LPG produkująca 82 KM.

Źródło: mototarget.pl

Komentarzy: 5 w artykule: ”Kia Picanto w wersji 3-drzwiowej”

 1. cheap csgo keys…

  The posts is amazingly useful…

 2. 2kmt coins pisze:

  2kmt coins…

  Incredibly enlightening… look frontward to returning…

 3. NBA pisze:

  NBA…

  You’re a really useful website; could not make it without ya!…

 4. NBA2K16 pisze:

  NBA2K16…

  You’re a very valuable web site; couldn’t make it without ya!…

 5. CSGO pisze:

  CSGO…

  I enjoy this website – its so usefull and helpfull…