Ratuj Głuszca
jeep

Marka Jeep prezentuje najnowszy model Wrangler Arctic przygotowany do podboju zaśnieżonych ulic miast.

Jeep Wrangler Arctic powstał w oparciu o model Sahara i jest oferowany w trzech kolorach nadwozia do wyboru – Winter Chill, Bright Silver i Bright White. Samochód jest łatwo rozpoznawalny po „zimowych” motywach dekoracyjnych. Od zewnątrz wyróżnia się hardtopem i nadkolami w kolorze nadwozia, plakietkami „Arctic” na obu błotnikach przednich, naklejkami „Yeti Footprint” na masce silnika i lewym nadkolu oraz czarnymi drzwiczkami wlewu paliwa z katalogu Mopar. Całości dopełniają czarne, matowane obręcze o średnicy 17 cali obute w ogumienie z modelu Wrangler Rubicon.

We wnętrzu uwagę zwraca czarna, materiałowa tapicerka siedzeń Tectonic, urozmaicona akcentami Polar White, lamówką Arctic Orange i akcentującymi przeszyciami, które zdobią również kierownicę, podłokietniki oraz podlokietnik konsoli centralnej. Fotele są podgrzewane elektrycznie, a ich oparcia zdobi logo „Arctic”. Boczki drzwi i siatki bagażnika podkreślono barwą Arctic Orange, a uchwyty oraz obwódki nawiewów powietrza na desce rozdzielczej kolorem Polar White.

Logo „Arctic” widnieje również na tarczy obrotomierza. Ostatnim elementem pakietu Arctic są maty podłogowe Mopar z białymi literami „Jeep”.

Jeep Wrangler Arctic na polskim rynku dostępny jest z 2,8-litrowym turbodieslem współpracującym z automatyczną pięciobiegową przekładnią. Jeep Wrangler i Wrangler Unlimited Arctic kosztuje odpowiednio od 160 200 zł i 175 200 zł.

Źródło: mototarget.pl

Komentarze wyłączone.