Ratuj Głuszca
bmw

Oto kilka prostych rad przygotowanych przez zespół specjalistów od marketingu pracujących dla BMW.

Wystarczy kupić tanią podróbkę naszyjnika w sklepie z zabawkami, następnie udać się do wykwintnego sklepu jubilerskiego i korzystając z zamieszania spowodowanego uruchomieniem alarmu w samochodzie zamienić kopię na oryginał:

W ten nietypowy sposób firma BMW reklamuje technologie ConnectedDrive, które w przyszłości pozwolą na zmianę kabiny pasażerskiej samochodu w swoiste centrum dowodzenia, sterujące integracją sieciową kierowcy, pojazdu i otoczenia.

Aktualne i przyszłościowe możliwości tej technologii prezentuje na filmie studium BMW Vision ConnectedDrive. Innowacyjne funkcje pojazdu, dostosowane do indywidualnych wymogów kierowcy i pasażera, umożliwiają odpowiednią optymalizację komfortu, bezpieczeństwa oraz pokładowej oferty informacyjno-rozrywkowej. Jedną z nowości jest na przykład rozszerzony wyświetlacz Head Up, który zapewnia wizualne zespolenie realnego obrazu drogi i wirtualnych treści. Ważne wydaje się także zintegrowanie funkcji popularnych smartfonów z systemami telematycznymi samochodu. Przyszłość motoryzacyjna zapowiada się więc bardzo obiecująco…

Źródło: mototarget.pl

Jeden komentarz :) w artykule: ”Jak ukraść drogocenną biżuterię?”

  1. NBA pisze:

    NBA…

    Wow, stunning site. Thnx …..