Ratuj Głuszca
Inessa Tushkanova 2

Ukraińska zawodniczka rajdowa Inessa Tushkanova już w tę sobotę będzie debiutować w jednym z najsłynniejszych polskich rajdów – warszawskiej Barbórce. We wtorek wieczorem 29. listopada przyleciała do Polski, aby przez kolejne dni spotkać się z polskimi mediami i fanami.

Inessa Tushkanova to 24-letnia zawodniczka z Ukrainy, która od kilku sezonów podbija scenę rajdową całej Europy – z powodzeniem występowała m.in. w swoim rodzimym kraju, gdzie należy już do absolutnej czołówki kierowców, Rosji, na Litwie, a nawet Turcji. Do tej pory nasz kraj odwiedziła raz, na zaproszenie organizatorów tegorocznej Kotliny Mocy. Tym razem do Polski przyleciała niemalże wprost z Portugalii, gdzie w ostatni weekend listopada występowała w wytrzymałościowym wyścigu offroadowym 24 Horas TT Vodafone – Vila de Fronteira w barwach włoskiego zespołu Top Run. Brawurową jazdę przypłaciła niestety dachowaniem, ale do Polski przybyła w dobrym nastroju: „Cieszę się przede wszystkim z możliwości spotkania z polskimi fanami – jestem z nimi w ciągłym kontakcie i popularność, którą tutaj zdobyłam, sprawia mi ogromną satysfakcję. Start w tak prestiżowej i ważnej imprezie jak Barbórka to dla mnie duże wyróżnienie.”

Na Kryterium Asów pojawi się wraz ze swoją sprawdzoną pilotką Natalią Potapovą. Załoga Motozone Tushkanova Motorsport rywalizować będzie w klasie drugiej w Renault Clio Sport. Inessa pojawia się w Polsce dzięki swoim sponsorom: firmom Durasan, Bottari i Holicon. Kibice będą mogli ją zobaczyć na odcinkach na Torze FSO, Służewcu, Żeraniu i kultowym finałowym oesie na ulicy Karowej. To ostatni start zawodniczki w tym roku i obiecuje, że da z siebie wszystko chcąc udowodnić, na co stać kobiety w motorsporcie.

Inessa Tushkanova 1 Inessa Tushkanova przyleciała już do Polski na 49. Rajd Barbórki

Inessa Tushkanova 2 Inessa Tushkanova przyleciała już do Polski na 49. Rajd Barbórki

Źródło: własne

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 6 w artykule: ”Inessa Tushkanova przyleciała już do Polski na 49. Rajd Barbórki”

 1. csgo skins pisze:

  csgo skins…

  I appreciate the details on your internet site. Appreciate it!….

 2. NBA pisze:

  NBA…

  Wow, this is a helpful webpage…

 3. brazilian straight hair…

  Absolutely love space! Awesome brazilian straight hair! Buy some sort of size scaled-down subsequently what you will get….

 4. Brazilian body wave…

  I purchased a number of flatters. I am also thus likes to show off each of these Brazilian body wave- clearly resources wisely spent….

 5. Google pisze:

  Google…

  Please pay a visit to the sites we follow, such as this 1, as it represents our picks through the web….

 6. Google pisze:

  Google…

  Always a significant fan of linking to bloggers that I appreciate but really don’t get lots of link like from….