Ratuj Głuszca
civic

Polskie przedstawicielstwo Hondy ogłosiło ceny dziewiątej generacji modelu Civic, który pojawi się w sieci autoryzowanych salonów firmy na początku marca bieżącego roku.

Honda Civic oferowana będzie w dwóch wersjach nadwoziowych – hatchback oraz sedan, przy czym dla obu aut przygotowano kilka atrakcyjnie skonfigurowanych opcji wyposażeniowych. Bogatsze pakiety nie wpłynęły na cenę właśnie wprowadzanej na rynek nowości. Poprawiony pod względem jakości i lepiej wyposażony Civic będzie kosztował tyle samo, ile jego poprzednia generacja. Najtańszy model Civic 5D z silnikiem 1,4 l w wersji wyposażeniowej S kosztuje 64 900 PLN. Podobnie skonfigurowane odmiany Civic 4D i Civic 5D z jednostką 1,8 l są droższe o 5 000 PLN (69 900 PLN). Szczegółowy cennik i wyposażenie w zakładce MEDIA (dla zalogowanych).

W Polsce 5-drzwiowy Civic dostępny będzie z silnikami benzynowymi o pojemności 1.4 l oraz 1,8 l, natomiast czterodrzwiową wersję modelu wyposażono w większą z tych jednostek. Na początku 2013 roku do gamy silników dołączy diesel o pojemności 1,6 l.

Oba nadwozia charakteryzują się nowoczesną stylistyką pozwalającą na utrzymanie wysokiego poziomu funkcjonalności. Zastosowane w modelu nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne przyczyniły się do zwiększenia komfortu podróżowania, redukcji zużycia paliwa oraz poprawy parametrów ekologicznych.

1civic Ile kosztuje nowa Honda Civic?

2civic Ile kosztuje nowa Honda Civic?

Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.