Ratuj Głuszca
GTA Spano

Limitowana edycja z 99 GTA Spano modele będą jednak produkowane. Ten samochód przyspiesza od 0 do 100 km / h w 2,9 sekundy i osiąga prędkość ponad 350 km / h. Jego podwozie zostało utworzone przez połączenie włókien węglowych, tytanu i kevlaru, który stał się punktem odniesienia w sektorze motoryzacyjnym dzięki jej dużą sztywność i waży tylko 56 kg. GTA Spano ma własny silnik V10, który jest wzdłużnie umieszczone z tyłu z 820 KM i posiada moment obrotowy 960 nm.

Jedną z głównych innowacji GTA Spano jest jego panoramiczny szklany dach, który ma wyłączne za zadanie oświetlenie wnętrza oraz system nieprzejrzystości, czyniąc jego wnętrzu poczucie dużej przestrzeni.

GTA Spano zadebiutuje na rynku azjatyckim, zostanie pokazany na targach, Top Marques Makau w listopadzie. Targi te znane są z prezentowania wyrobów najbardziej luksusowych w świecie. W wystawie organizowanej przez Top Marques Monaco , weźmie udział 60 wystawców, w tym czołowych producentów luksusowych marek samochodów.

Impreza odbędzie się od 24 do 27 listopada w Makao w Venetian Resort Hotel. Top Marques posiada również 2-km toru testowego. Organizatorzy liczą, że wystawę obejrzy ponad 20.000 osób.

GTA Spano 600x350 GTA Spano na Top Marques Macau 2011

MZ

Autor wpisu: pw

Komentarze wyłączone.