Ratuj Głuszca
smart

Najnowszy smart for-us to miejski pickup XXI wieku – samochód dla młodych ciałem i duchem, dla świadomych ekologicznie i dla tych, którzy pragną maksimum przestrzeni na minimum powierzchni.

Niewielkie wymiary (długość/szerokość/wysokość: 3547/1506/1701 mm) sprawiają, że smart for-us idealnie nadaje się do eksploatacji w mieście. Dwuosobowe wnętrze tego modelu reprezentuje cechy typowe dla smarta. Ciekawostką jest lusterko wsteczne, które zastąpił smartfon. Za komfortową kabiną czeka przestrzeń bagażowa na dwa smarty ebike. Dzięki stacji dokującej na platformie ładunkowej, baterie ebike’ów są ciągle ładowane. Tylna burta jest odchylana elektrycznie; po jej otwarciu platforma wysuwa się, ułatwiając załadunek.

For-us porusza się na 18-calowych obręczach z oponami Michelin 235/55 R18 wyposażonych w pomysłowe, rozkładane mocowania, służące do zwolnienia nakrętek kół.

Elektryczny układ napędowy smarta for-us wykorzystuje innowacyjną koncepcję zastosowaną w modelu fortwo, którego premiera odbędzie się wiosną br. Dzięki elektrycznemu silnikowi o mocy 55 kW i momencie obrotowym 130 Nm miejski pickup osiąga prędkość maksymalną120 km/h. Pełne ładowanie z domowego gniazdka zajmuje maksymalnie osiem godzin.

Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarzy: 2 w artykule: ”Dla nas, czyli smart for-us”

  1. fotibwzacwn pisze:

    fotibwzacwn…

    You’re a very practical site; could not make it without ya!…

  2. COUNTERSTRIKE pisze:

    COUNTERSTRIKE…

    say thanks to so mucha lot for your site it assists a great deal…