Ratuj Głuszca
mitsu

W ofercie polskich autoryzowanych stacji spod znaku Trzech Diamentów znalazł się już Lancer z roku modelowego 2012.

Zmiany objęły zarówno wnętrze, jak i nadwozie pojazdu, który zyskał na komforcie i jakości. Dzięki poważnym zmianom konstrukcyjnym w silnikach uzyskano znaczącą redukcję emisji CO2 i zużycia paliwa. W Lancerze 2012 pojawił się także nowy system bezpieczeństwa Brake Override System.

Lepsza jakość, wyższy komfort
We wnętrzu Lancera z roku modelowego 2012 zastosowano nowy materiał obiciowy przednich drzwi, nowe wzory tapicerek i nowe panele dekoracyjne.

Nieznaczne zmiany zewnętrzne objęły spojler Lancera Sportback, który skrócono o 19 cm, nowe kolory nadwozia oraz nowe wzory aluminiowych obręczy kół i kołpaków.

Oszczędny i przyjazny środowisku
Znaczące modyfikacje wprowadzono w obydwu benzynowych silnikach: zarówno tym o pojemności 1.8 litra i mocy 140 KM, jak i jednostce o pojemności 1.6 litra i mocy 117 KM, ale także jednostce Diesla o pojemności 1.8 litra i mocy 150 KM.  Zmiany te umożliwiły znaczne zmniejszenie redukcji CO2 i zużycia paliwa.

Bezpieczniejszy
W celu podniesienia bezpieczeństwa jazdy i zapewnienia skutecznego hamowania, gdy kierowca jednocześnie naciśnie pedały przyspieszenia i hamulca, wprowadzono nowy system priorytetu hamowania (Brake Override System). W takiej sytuacji system redukuje moc silnika, zachowując wysoką sprawność hamowania.

1mitsu Debiut Mitsubishi Lancer 2012

2mitsu Debiut Mitsubishi Lancer 2012
Źródło: mototarget.pl

Komentarze wyłączone.