Ratuj Głuszca
manso

Czarno-biały luksus – tak w skrócie można opisać tegoroczne stoisko firmy Mansory we Frankfurcie.

Od 1989 roku firma Mansory specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnych pojazdów na bazie modeli marek Rolls-Royce, Bentley, Aston Martin i Ferrari, natomiast od roku 2007 – czyli od czasu przejęcia oddziału Porsche Tuning – portfolio firmy poszerzyło się o programy tuningowe dla aut ze znaczkiem Porsche, BMW i Range Rover.

Mansory słynie z produkcji komponentów najwyższej klasy, które trafiają w gusta najbardziej wybrednych klientów na świecie. Samochody opuszczające bramy firmy wyróżniają się specjalnie zaprojektowanymi nakładkami aerodynamicznymi nadwozia, lekkimi obręczami aluminiowymi o unikalnych wzorach, luksusowo wykończonym wnętrzem i wzmocnionymi jednostkami napędowymi. Na zadowolenie klientów pracuje zespół składający się z przeszło 90 osób, dzięki czemu każdy, kto zapuka do drzwi Mansory może liczyć na indywidualne podejście.

We Frankfurcie firma zaprezentowała m.in. Porsche Panamerę, Land Rovera Vogue, Mercedesa SLS AMG, BMW X6 M, oryginalny wózek golfowy oraz ekskluzywną kolekcję toreb i walizek.

1manso 600x350 Bling, bling, czyli Mansory na IAA 2011

Źródło: mototarget.pl

Komentarze wyłączone.