Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe otrzymało od Skoda Auto Polska S.A. dwie Skody Yeti.24 października w Zakopanem przekazano oficjalnie kluczyki do dwóch samochodów Skoda Yeti. Odbyło się to podczas obchodów 100-lecia istnienia TOPR. Samochody będą wspierały zespół ratowników pracujących na co dzień w trudnych, górskich warunkach. Yeti, ze swoją „górską” naturą, potrafi się sprawdzić w trudnych warunkach.

 

„Zespoły Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego tworzone są przez odważnych, ofiarnych i znakomicie wyszkolonych ludzi, którzy powinni dysponować najwyższej klasy sprzętem. Z całą pewnością 2 samochody Škoda Yeti będą solidnym wsparciem w każdej sytuacji. Tym bardziej jesteśmy przekonani, że tu, pod pieczą TOPR-u, Yeti będzie mógł pokazać wszystkie swoje mocne strony i kiedy tylko zajdzie taka konieczność – z pewnością przyczyni się do ratowania tego, co najcenniejsze: ludzkiego życia” – powiedziała Klaudyna Gorzan, Specjalista ds. PR w Skoda Auto Polska S.A., przekazując kluczyki do Yeti.

 

Przypomnijmy, że współpraca Skodą Auto Polska S.A. z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym rozpoczęła się w 2003 roku. Dotychczas Skoda Auto Polska S.A. przekazała sześć Octavii Scout – uterenowionych wersji modelu Octavia z napędem na cztery koła.

 

Yeti TOPR u1 2810 2009 550 Yeti dla TOPR u

źródło: Skoda Auto
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.