Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Tak jednoznaczną i negatywną opinię na temat jednego z najbardziej spektakularnych samochodów ostatnich lat mógł wygłosić tylko inny twórca drogowych bolidów.object2 Veyron to kupa złomu

Ron Dennis, jedna z ważniejszych postaci w McLarenie, pozwolił sobie na dość frywolną wypowiedź na temat Bugatti Veyron, określając ten samochód „kupą złomu”. Słowa te padły przy okazji wywiadu dla Arabian Business, w trakcie którego Dennis powiedział, że nie potrafi znaleźć nawet jednego czynnika, który powodowałby, że czułby się dobrze w Veyronie. Ron miał też sporo do powiedzenia na temat wyścigu Veyrona vs McLarenF1, który przeprowadził Top Gear w jednym z odcinków. Twierdzi on, że cała ekipa była już mocno zmęczona, bowiem F1 wielokrotnie wygrywał, a wg scenariusza miał przegrać.

 

Trudno nie zauważyć w tej wypowiedzi elementów strategii marketingowej. McLaren wprowadza właśnie na rynek swój nowy model MP4-12C i mimo tego, iż nie jest on bezpośrednim konkurentem w klasie Bugatti Veyron to dodatkowa grupa zainteresowanych klientów na pewno mu nie zaszkodzi.

 

Autor: Michał Łuczyński Źródło: worldcarfans.com, informacja Mototarget.pl Tak jednoznaczną i negatywną opinię na temat jednego z najbardziej spektakularnych samochodów ostatnich lat mógł wygłosić tylko inny twórca drogowych bolidów. Ron Dennis, jedna z ważniejszych postaci w McLarenie, pozwolił sobie na dość frywolną wypowiedź na temat Bugatti Veyron, określając ten samochód „kupą złomu”. Słowa te padły przy okazji wywiadu dla Arabian Business, w trakcie którego Dennis powiedział, że nie potrafi znaleźć nawet jednego czynnika, który powodowałby, że czułby się dobrze w Veyronie. Ron miał też sporo do powiedzenia na temat wyścigu Veyrona vs McLarenF1, który przeprowadził Top Gear w jednym z odcinków. Twierdzi on, że cała ekipa była już mocno zmęczona, bowiem F1 wielokrotnie wygrywał, a wg scenariusza miał przegrać. Trudno nie zauważyć w tej wypowiedzi elementów strategii marketingowej. McLaren wprowadza właśnie na rynek swój nowy model MP4-12C i mimo tego, iż nie jest on bezpośrednim konkurentem w klasie Bugatti Veyron to dodatkowa grupa zainteresowanych klientów na pewno mu nie zaszkodzi.

Autor: Michał Łuczyński
Źródło: worldcarfans.com,
informacja Mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.