Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Eko Rajd (wyścig) to nowa impreza, zorganizowana po raz pierwszy w czerwcu 2009 roku przy okazji targów Auto Moto Show w Sosnowcu. W sposób całkowicie nowatorski podjęto próbę oceny samochodów pod kątem zużycia paliwa, wymuszając(zgodnie z zaproponowanym regulaminem) sportowa jazdę, ale zgodnie z przepisami.

W ubiegłym roku 280 000 internautów śledziło rywalizację kierowców, w tej emocjonującej próbie, w której dzięki firmie Keratronik, udostępniono monitorowanie samochodów. Ogromne zainteresowanie mediów, (relacja w Teleexpresie, TVN Turbo – raport, TVP Info –informacje, TVP Katowice, TVS i 67 akredytowanych dziennikarzy potwierdziły słuszność sformułowań regulaminu.

 

W tym roku rajd ponownie ruszy z placu przed Silesia Expo, szeroko promując ekologiczna jazdę i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Imprezę planujemy 25-go czerwca 2010 roku, w piątek, od godz. 12. 00 do 16 00.

Po raz pierwszy postanowiliśmy dać szansę kierowcom amatorom, dla których równie ważne jest promowanie zasad eco drivingu. 

Czekamy na wasze zgłoszenia – pierwszych 25 osób  – zgłoś się już dziś!!!

 

Zgłoszenia przyjmuje Biuro targów:

ul. Krakusa 8/105
30-535 Kraków
tel./fax: +48 012 423 51 84
e-mail: targi@automotoshow.com.pl
www.automotoshow.com.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.