Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Porsche zaprezentowało nową wersję wyścigowego modelu 911 GT3 RSR. Cechą charakterystyczną nowego Porsche jest przedni pas, który otrzymał nowe elementy aerodynamiczne. Z tyłu umieszczono duży spoiler, poprawiający trakcję przy większych prędkościach oraz światła z diodami LED zapożyczone z drogowej „dziewięćsetjedenastki”.

 

Wiele modyfikacji wprowadzono w zawieszeniu pojazdu. Samochód jest teraz łatwiejszy w prowadzeniu i lepiej trzyma się nawierzchni. Układ zawieszenia można również dostosować do charakterystyki toru dzięki wszechstronnej regulacji prześwitu i twardości.

 

Inżynierowie niemieckiej firmy dokonali też zmian pod maską silnika. Pracuje tu 6-cylindrowa jednostka o pojemności 4 litrów i mocy zwiększonej o 5 KM do 455 KM (przy 7 800 obr./min.). Nowością jest bardziej wydajny układ wydechowy i zmodyfikowana obudowa wlotu powietrza.

por asdfgfgf 600 Porsche GT3 RSR 2011

 

Najnowsze Porsche 911 GT3 RSR to wydatek 410 000 Euro plus VAT. Wszystkie modyfikacje wyróżniające auto z rocznika 2011 mogą też zostać wprowadzone w modelu 2010.

 

Autor: Marcin Skrzyński
Źródło: Carscoop, informacja Mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.