Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Firma TechArt zaprezentowała oficjalny pakiet tuningowy przewidziany dla modelu Porsche 911 Carrera 4.object2 Porsche 911 Carrera S w wydaniu od firmy TechArt

Zmiany wprowadzono głównie w elementach mechanicznych samochodu. Przede wszystkim zwiększono moc 3.8-litrowego silnika z 385 do 415 KM, co możliwe było dzięki przeprogramowaniu jednostki sterującej ECU, a także zastosowaniu specjalnego układu wydechowego z polerowanymi końcówkami.

 

Specjaliści z TechArt zadbali także o odpowiednie właściwości jezdne Carrery z napędem na cztery koła. Zastosowano m.in. sportowe zawieszenie z amortyzatorami o regulowanej sile tłumienia oraz nowe sprężyny. W wyposażeniu znalazł się także system pozwalający na uniesienie przodu pojazdu o 60 mm (podczas jazdy z prędkością do 60 km/h), co pozwoli na bezproblemowe pokonanie większych nierówności w nawierzchni.

 

Klienci mogą także wyposażyć swoje Porsche w 19- lub 20-calowe obręcze aluminiowe oraz zestaw aerodynamiczny obejmujący przedni i tylny spoiler, nakładki progowe oraz elementy dekoracyjne lusterek zewnętrznych i reflektorów. Co więcej, w ofercie firmy TechArt znajdują się trzy różne rodzaje tylnego skrzydła, jak również nowy tylny dyfuzor.

 

Wnętrze może zostać obszyte elegancką skórą oraz wykończone aluminiowymi wstawkami.

 

Autor: Marcin Skrzyński
Źródło: Carscoop,
fot. TechArt, informacja Moto Target

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.