Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Na pokazie prasowym Lancia zaprezentowała nowy model Ypsilon. Samochód wytwarzany w fabryce Fiat Auto Poland w Tychach będzie mierzył 3,8 m długości i po raz pierwszy w historii zadebiutował w wersji 5-drzwiowej.
object2 Polski akcent w Genewie

Na genewskim stoisku producenta  można zobaczyć model Ypsilon wyposażony w 1,3-litrowy silnik Diesla Multijet o mocy 95 KM oraz benzynową odmianę auta, za napęd której będzie odpowiadał 0,9-litrowy motor TwinAir o mocy 85 KM skonfigurowany z automatyczną przekładnią DFN.

Samochód dostępny jest z bardzo bogatym wyposażeniem, obejmującym m.in. system nawigacji Blue&Me–TomTom LIVE, układ Magic Parking, dzięki któremu samochód niemal sam zaparkuje równolegle, potrzebując do tego przestrzeń większą od długości samochodu o zaledwie 80 cm, a także system Smart Fuel ułatwiający tankowanie.

Interesującą nowością będzie możliwość wydłużenia gwarancji opracowane przez spółkę FGA Capital. Nowością tego rozwiązania jest długość okresu gwarancji pojazdu od 36 do 96 miesięcy, brak limitu przebiegu oraz charakter pakietu: ubezpieczenie „bumper to bumper” (od zderzaka do zderzaka), czyli ochrona całego samochodu.

Warto dodać, że tyski zakład rozpoczął już produkcję Lancii Ypsilon. W zeszłym roku polską fabrykę Fiata opuściło 207 aut z próbnej serii. Pierwsze egzemplarze produkcyjnych wersji auta powinny zjechać z linii montażowych na początku kwietnia br.

Oprócz modelu Ypsilon, na salonie w Genewie zaprezentuje się także całkiem nowa gama modeli, jak Lancia Thema i Grand Voyager, koncepcyjna Flavia oraz odświeżona Delta. 

Foto: Michał Żbikowski

Autor wpisu: ag

Komentarzy: 3 w artykule: ”Polski akcent w Genewie”

 1. steam case keys…

  Wow because this is extremely goodexcellent work! Congrats and keep it up…

 2. Google pisze:

  Google…

  Here are several of the web pages we suggest for our visitors….

 3. Google pisze:

  Google…

  We came across a cool web-site that you just could possibly appreciate. Take a look in the event you want….