Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Ashok Raghunath Vichare z Mumbaiu stał się pierwszym na świecie właścicielem modelu Tata Nano. Nabywca wybrał model w wersji LX w kolorze Lunar Silver. Kluczyki do auta pierwszemu klientowi wręczył prezes firmy Tata Motors, Ratan N. Tata. Uroczystość odbyła się w punkcie dealerskim Tata Motors, Concorde Motors.

Ratan N. Tata powiedział: „Mam nadzieję, że Tata Nano przyniesie przyjemność korzystania z motoryzacji tym, którzy będą teraz mogli kupić swój pierwszy w życiu pojazd oraz tym, którzy posiadają pojazd, ale dzięki Nano, nabędą nowy i nowoczesny środek lokomocji.”

Wraz z Ashokiem Raghunath Vichare dwóch innych klientów, Ashish Balakrishnan (model Tata Nano LX Sunshine Yellow) i Kores India Limited (Tata Nano LX – Lunar Silver), odebrało swoje pojazdy.

Zgodnie z planem, Tata Motors rozpoczęła dostawy Tata Nano w tym miesiącu w różnych miastach Indii. Dostawy do sieci dealerów trafiają z fabryki w Pantnagar, w której model Nano jest obecnie produkowany. Dostawcami części i podzespołów są takie firmy, jak Bergh, Siemens, GoodYear, czy Tyco.
 
 
źródło: TATA Motors
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarzy: 2 w artykule: ”Pierwszy nabywca Nano”

  1. COUNTERSTRIKE pisze:

    COUNTERSTRIKE…

    Sustain the excellent work and delivering in the group!…

  2. Google pisze:

    Google…

    Very handful of internet sites that happen to become comprehensive below, from our point of view are undoubtedly effectively really worth checking out….