Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Na rynku indyjskim pojawi się nowy model firmy Tata – Indigo Manza.Pojazd ten jest zupełnie nowym modelem. Biorąc pod uwagę gabaryty auta (dł. 4,4 m, szer. 1,7 m i rozstaw osi 2520 mm), Indigo Manza urósł do rozmiarów oferujących jedno z najpojemniejszych wnętrz w klasie. Standardowe wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa obejmuje m.in. ABS, poduszki powietrzne oraz łamaną kolumnę kierowniczą i wzmocnienia boczne.

 

Przestronne wnętrze ma zapewniać dostateczną ilość miejsca dla 5 osób. Dwutonowa deska rozdzielcza pokryta jest miękkim w dotyku materiałem. Konsola centralna w najwyższych wersjach posiada wbudowany zestaw audio 2 DIN zawierający m.in. złącza USB i Bluetooth. W takiej konfiguracji sterowanie systemem odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych na kole kierownicy.

 

Indigo Manza oferowana będzie z dwoma silnikami. Pierwszy z nich to 90-konny Diesel Quadrajet o poj. 1.3 z zasilaniem common rail oraz sprężarką o zmiennej geometrii. Drugi silnik to benzynowa jednostka o poj. 1.4 również o mocy 90 KM z systemem zmiennych faz rozrządu. Obydwie jednostki powstały w kooperacji z Fiatem. Nowy model Tata Motors pozycjonowany będzie w segmencie rynku, w którym dostępne są takie pojazdy, jak Chevrolet Aveo sedan, Dacia Logan czy Honda City.

 

Nowy model oferowany będzie obecnie wyłącznie na lokalnym rynku w sieci 493 punktów sprzedaży.

 

Tata Indigo Manza2 2710 2009 550 Nowy model Tata

źródło: Tata Motors
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.