Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

90 urodziny marki Citroën i 120 Wieży Eiffel będą hucznie świętowane w Paryżu.To szczególne wydarzenie będzie miało wymiar międzynarodowy i zostanie podkreślone relacją na żywo w Internecie. Przez trzy miesiące, począwszy od 22 października symbol Paryża zostanie rozświetlony trwającą 12 minut iluminacją. Marka Citroën, historycznie związana z Wieżą Eiffla, będzie partnerem obchodów jej rocznicy.

Nazwa Marki była wyświetlana na Wieży przez prawie 10 lat, od 1925 do 1934 roku. Tym razem, najnowszy z gamy model – nowy Citroën C3 uświetni inaugurację nowego oświetlenia Wieży Eiffla. Jego szyba panoramiczna Zenith ma również zapewniać niezapomniane wrażenia podczas jazdy.

Dziesięć nowych Citroënów C3 usytuowanych zostanie w charakterystycznych miejscach Paryża. Wszystkie skierowane będą w kierunku Wieży Eiffla. Każdy z samochodów wyposażony będzie również w kamerę, która będzie transmitować spektakl na żywo.

Internauci będą mieli możliwość wyboru pomiędzy różnymi lokalizacjami i oglądania 12-minutowego spektaklu na żywo z wnętrza C3 przez szybę Zenith.

Eiffel2 2010 2009 550 Nowy Citroen C3 i Wieża Eiffla

źródło: Citroen
www.auto-news.pl
 

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.