Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Wkrótce na rynku europejskim pojawi się nowy model G37.object2 Nowe cabrio Infiniti

Na razie model pojazd ten można jedynie zobaczyć na mikrowitrynie – wizualizatorze Infiniti – www.infinitivisualiser.com. Krótki film pokazuje sportowy kabriolet na malowniczych alpejskich drogach. G37. Twórcy filmu wykorzystali komputerowo generowaną grafikę (CGI). Podobnie jak w przypadku filmów sieciowych, prezentujących pozostałe samochody z rodziny Infiniti, nowatorska technologia CGI ożywiła G37 Cabrio, łącząc dwa światy: realny i wirtualny.

Jednak samochód istnieje naprawdę, o czym świadczy fakt, że na rynku amerykańskim podano już ceny. Wersja podstawowa została wyceniona na 43 850 dolarów (z 7-biegową przekładnią automatyczną) a model Sport 43 900 dol. Cabrio G37 z maksymalną prędkością wynoszącą 250 km/h,  jest jednym z najszybszych czteromiejscowych kabrioletów na świecie. Do napędu auta posłużył silnik V6 o mocy 320 KM.  

Jako najnowszy model Infiniti, który wchodzi do sprzedaży w Europie, G37 Cabrio dołącza do serii G: sedana i Coupé, a także do crossovera coupé – EX37 oraz do luksusowego crossovera FX, prezentowanych w internetowych wizualizacjach. Dzięki najnowocześniejszej grafice i funkcjonalności strony można odkryć każdy aspekt nowej stylistyki Cabrio oraz jego parametry techniczne.

Internauci odwiedzający www.infinitivisualiser.com mogą skonfigurować swoje G37 Cabrio – wybrać kolor, kombinację wykończenia i dobrać wyposażenie opcjonalne. A następnie dokładnie obejrzeć koncept ze wszystkich stron, z zewnątrz i wewnątrz, z dachem podniesionym lub opuszczonym.

www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.