Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Modele Mitsubishi L200 i Outlander zajęły dwa pierwsze miejsca w brytyjskim rankingu skuteczności fabrycznych zabezpieczeń antywłamaniowych i antykradzieżowych (BICSA).W rankingu pick-up`ów Mitsubishi L200 zajął pierwsze miejsce, pozostawiając w tyle swoich konkurentów, w tym Nissana Navarę. Drugie miejsce w kategorii vanów 4×4 zajął Mitsubishi Outlander, a trzecie model Shogun, w Europie kontynentalnej znany jako Pajero.

Badania skuteczności zabezpieczeń zostały przeprowadzone przez brytyjską organizację Thatcham, która organizuje takie testy od 2004 roku. Badaniom podlega każdy nowy samochód, który pojawia się na rynku brytyjskim, a próby uchodzą za najbardziej wymagające na świecie. Analizom podlega między innymi blokada zapłonu, zewnętrzne zamki, zabezpieczenia przed skopiowaniem kluczyka, a także zabezpieczenia szyb, alarm oraz immobiliser.

Dodajmy, że Mitsubishi Outlander, Pajero oraz L200 są dostępne na polskim rynku z homologacją ciężarową z możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

źródło: MMC Poland
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.