Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Pamiętacie Kena Blocka, sympatycznego rajdowca, który wyczynia z samochodem, co tylko zdoła człowiek wymyślić? Jazdę po stoku narciarskim i freestylowe zmagania z miłośnikami białego szaleństwa? Skoki w dal samochodem? Podniebne akrobacje w ducie z motocyklem prowadzonym przez Travisa Pastranę?

Jeśli odpowiedzieliście „tak” na przynajmniej jedno z pytań, to być może pamiętacie też film zatytułowany Gymkhana practice. Dla przypomnienia, to ten, w którym Ken lawiruje swoim ponad 500-konnym Subaru pomiędzy niezwykłymi przeszkodami, kręci bączki wewnątrz hangaru i wokół swojego kolegi, o centymetry mija przeszkody, w które trafienie mogłoby oznaczać poważne kłopoty.

 

Zwykły śmiertelnik z niedowierzaniem oglądał popisy, a Ken – licznik odwiedzin. Gdy ten osiągnął magiczne 20 tysięcy, główny aktor postanowił nakręcić sequel. Nie jest tajemnicą, że pierwszy film kręcony był przez kilka dni, mimo to sprawia wrażenie spontanicznego przejazdu. Tak samo jest z drugim. Podczas długich prac, ekipa filmowa i specjaliści od marketingu umiejętnie dawkowali emocje wydając zapowiedzi i krótkie zajawki.

 

Od 1 czerwca możemy oglądać jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach ewolucje, jeszcze lepiej nakręcone i jeszcze lepiej zmontowane. Nowa lokacja, nowy samochód i nowe, zwariowane pomysły. Panie i panowie, zapraszam na film!

 

 

 

Łukasz Parylak

Autor wpisu: ag

Komentarzy: 2 w artykule: ”Ken Block i Gymkhana”

  1. [...] Vaughn Gittin Jr., którego umiejętności są na równi z tymi jakie prezentuje mistrz driftu Ken Block. Natomiast model zdalnie sterowanego auta to wierna replika tegoż właśnie Mustanga. Posiada on [...]

  2. NBA2K16 pisze:

    NBA2K16…

    Wow cuz this is really helpfulexcellent work! Congrats and keep it up…