Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Kompaktowy i30-najlepiej sprzedający się w Europie model Hyundaia, otrzymał opcję wyposażeniową Sports Pack.Samochód w tej wersji ma zdecydowanie bardziej dynamiczny charakter. Przygotowany zestaw wewnętrznych oraz zewnętrznych elementów stylistycznych stworzony został dla i30 hatchback,  w wersjach wyposażeniowych Comfort, Style i Premium oraz ze wszystkimi jednostkami silnikowymi i może być montowany w wyprodukowanych już samochodach.

Hyundai z pakietem Sport Pack wyróżnia się zmienionym wlotem powietrza, światłami przeciwmgielnymi, ponadto inaczej zarysowane krawędzie boczne, specjalna nakładka na tylny zderzak oraz dwie rury wydechowe.

We wnętrzu natomiast zastosowano aluminiowe elementy  wykończenia przy zegarach, gałce zmiany biegów oraz pedałach. Wszystkie trzy specyfikacje i30, w których można zastosować Sports Pack prezentują bogaty poziom wyposażenia oraz elementów bezpieczeństwa. W podstawowej wersji Comfort znajdują się m.in.: nowoczesny system audio z wejściem AUX do odtwarzacza MP3, sterowanie systemem Audio z kierownicy, klimatyzacja elektroniczna, elektrycznie sterowane przednie i tylne szyby, podgrzewane lusterka, aktywne zagłówki przednie, sześć poduszek powietrznych.

Tegoroczna sprzedaż i30 wykazuje stałą tendencję wzrostową. Od stycznia do czerwca w Europie sprzedano 43 000 egzemplarzy tego modelu, co stanowi 15 proc. wzrost w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Od 2007 roku do europejskich klientów trafiło 130 000 sztuk i30. Zaprojektowany i produkowany w Europie i30 jest pierwszym autem tej marki, posiadającym 5-letnią gwarancję na wszystkich europejskich rynkach.

Zamówienie modelu i30 z opcją Sports Pack kosztuje 3 000 zł.
 
Hyundai i30 Sport2 2010 2009 550 Hyundai i30 w sportowej stylizacji 

źródło: Hyundai
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.