Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Wszyscy właściciele najnowszego Porsche 911 Turbo, którzy uważają, iż ich auto jest za wolne powinni zgłosić się do firmy Techart z prośbą o pomoc. Uczynni specjaliści od tuningu zaproponują niezadowolonym użytkownikom Porsche dwa programy „performance kit”:

 

TA 097/T1 to pakiet przeznaczony dla osób, którym wystarczy dodatkowe 70 KM mocy, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy i prędkość maksymalna 324 km/h. Lepsze osiągi w stosunku do modelu seryjnego to zasługa zoptymalizowanego układu sterowania pracą silnika oraz sportowego filtra powietrza opracowanego przez Techart.

 

Prawdziwi „mistrzowie prostej” powinni jednak wybrać pakiet TA 097/T2 obejmujący sportowy filtr powietrza oraz kolektor dolotowy i układ wydechowy stworzone specjalnie dla modelu 911 Turbo przez firmę Techart, a wszystko nadzorowane przez przeprogramowaną jednostkę ECU. W rezultacie silnik produkuje porażające 620 KM i 820 Nm maksymalnego momentu obrotowego! Dzięki temu sprint do „setki” zajmuje 2,9 sekundy, a bariera 200 km/h „pęka” po zaledwie 6,4 sekundy. Imponuje także prędkość maksymalna – 333 km/h. Malkontenci powinni być zatem zadowoleni…

 

Autor: Marcin Skrzyński
Źródło: Techart, informacja Moto Target

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.