Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Fiat Auto Poland nie czekając na plan pobudzenia popytu na samochody przez rząd, wziął sprawę w swoje ręce i uruchomił „Eko-Rabaty”. Upusty przy zakupie nowego samochodu przy jednoczesnym zostawieniu starego sięgają 15 tys. zł.

Rabaty są finansowane całkowicie przez polski oddział Fiata i jego dealerów. Z promocji będą mogły skorzystać osoby, które zdecydują się oddać swój stary samochód do punktu zbierania lub stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji – bądź pozostawią go w rozliczeniu u dealera Fiata. „Eko-Rabaty”pozwalają kupić nowe auto Fiata z upustem sięgającym 15 tys. zł, w przypadku największego modelu Croma, 6 tys. zł dla mniejszych pojazdów i do 3 tys. zł w przypadku Pandy. O Fiacie 500 „zapomniano”.

 

Fiat podkreśla ekologiczną rolę wprowadzanej kampanii, jednak wiadomo, że głównym celem koncernu jest poprawienie wyników sprzedaży. Akcja ma szanse powodzenia, gdyż do tej pory w Polsce nikt tego typu kampanii i na taką skalę jeszcze nie zrobił. Pozostaje mieć nadzieje, że za przykładem Fiata podążą inni producenci, ponieważ nasz rząd nie kwapi się zbytnio z wprowadzeniem rozwiązań mających na celu zachęcenie kierowców do wymiany samochodów na nowe.

źródło: wnp.pl
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.