Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Gdyby Wasz samochód był na tyle inteligentny, że wiedziałby, których aplikacji można bezpiecznie używać w trakcie jazdy, ale jednocześnie mógłby wyświetlać wszystkie aplikacje telefonu na wyświetlaczu samochodowym podczas postoju? Gdyby Wasz samochód ostrzegał Was, kiedy zasypiacie za kierownicą lub podjeżdżacie zbyt blisko do samochodu jadącego z przodu? Gdyby sam orientował się, że może Wam zabraknąć paliwa i kierował Was do najbliższej i najtańszej stacji benzynowej? Delphi Automotive udziela odpowiedzi na te wszystkie pytania oferując rodzinę produktów nazwanych MyFi™, zaprojektowanych w tym celu, aby producenci samochodów mogli zaproponować swoim klientom rozwiązania z dziedziny dostępu do informacji i rozrywki, zgodne z coraz bardziej wyrafinowanymi potrzebami klientów. Oferując innowacyjne rozwiązania, obejmujące między innymi Bluetooth, WiFi, łączność komórkową, system rozpoznawania głosu, systemy głośnomówiące i systemy przetwarzania sygnału audio, produkty z rodziny MyFi™ zapewniają odpowiedni poziom łączności, niezbędny dla każdej z powyższych aplikacji. Rozwiązania MyFi™ premium mogą nawet wykorzystywać lokalne i globalne sieci dla łączenia z aplikacjami smartfonów, zdalnych serwerów i chmurowych usług multimedialnych.

3 13515m Delphi prezentuje rodzinę produktów MyFi

„Zaledwie kilka lat temu, kiedy wyobrażaliśmy sobie system dostępu do informacji i rozrywki w naszych samochodach, mieliśmy na myśli radia AM/FM z magnetofonami kasetowymi lub odtwarzaczami CD”, stwierdził Jugal Vijayvargiya, dyrektor działu Infotainment & Driver Interface Product. „Dzisiaj, klienci chcą mieć połączenie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, a Delphi dostarcza możliwe do wykorzystania w praktyce rozwiązania, zapewniające taką łączność”.

Systemy informacji i rozrywki MyFi™ firmy Delphi zapewniają usługi, takie jak tradycyjne radia, ale oferują również znacznie więcej. Oferując elastyczność, najwyższą jakość i wzornictwo, które również dostarcza pozytywnych wrażeń, systemy MyFi™ pomagają producentom samochodów w zaspokojeniu potrzeb dzisiejszych „pozostających w zasięgu” klientów.

4 29946m Delphi prezentuje rodzinę produktów MyFi

Poprzez zintegrowanie systemu informacji i rozrywki z doświadczeniami klienta, systemami aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa, systemy MyFi™ pozwalają na minimalizację rozproszenia uwagi, wykorzystanie wiedzy i doświadczenia Delphi w dziedzinie systemów bezpieczeństwa i zapewnienie, maksymalnej wartości dodanej dla producentów i kupujących samochody.

Elastyczne i łatwe w użyciu

Produkty Delphi z serii MyFi™ są skalowalne, oferują różne poziomy działania / poziomy funkcyjne, w zależności od wymagań klienta. Poprzez dobrze skonstruowaną architekturę, systemy MyFi™ umożliwiają również producentom samochodów zaoferowanie najwyższej klasy systemów zapewnienia łączności i rozrywki, które mogą być łatwo zaktualizowane poprzez modyfikacje oprogramowania – w miarę rozwoju trendów i technologii.

Innowacyjna stylistyka i integracja systemów to główne cechy podkreślające charakter MyFi™. Te cechy umożliwiają klientom bezproblemowe podłączenie przenośnych urządzeń, a konstrukcja MyFi™ została zoptymalizowana, tak by obsługa każdego systemu była intuicyjna i łatwa.

Zoptymalizowane systemy MyFi™
Na rynku europejskim po raz pierwszy Delphi wprowadził system informacji i rozrywki – radio CNR zapewniające łączność i nawigację – w ubiegłym roku w samochodzie Audi A1. Otwarta, przemyślana architektura radia CNR umożliwia wprowadzenie ponad 200 odmian systemów poprzez odpowiednie skonfigurowanie samochodowej platformy informacji i rozrywki z prostymi aktualizacjami oprogramowania.

1 24648m Delphi prezentuje rodzinę produktów MyFi

W ciągu kolejnych 12 miesięcy, Delphi planuje wprowadzić na rynek interesujące, nowe produkty z serii MyFi™ umożliwiające rozpoznawanie głosu i przekształcające tekst na mowę; wykorzystać standardy takie jak WiFi, Bluetooth i USB, oraz wprowadzić zintegrowane aplikacje, takie jak Pandora czy Stitcher. Te innowacyjne systemy umożliwią kierowcom i pasażerom uzyskanie dostępu do aplikacji zlokalizowanych w smartfonach, odsłuchanie i udzielenie odpowiedzi na SMSy i wykorzystanie najnowocześniejszych systemów nawigacji – a wszystko to bez odrywania rąk od kierownicy i bez rozpraszania uwagi kierowcy.

Vijayvargiya zauważył również, że produkty z serii MyFi™ wykorzystują opracowaną przez Delphi i będącą własnością firmy technologię ultra lekkiej obudowy, tworząc wysokiej jakości systemy ważące znacznie mniej niż tradycyjne systemy audio.

„W dzisiejszych warunkach, kiedy redukcja masy staje się celem, zmierzającym do obniżenia spalania, obniżenie wagi systemu o niemal 25%, o ponad funt w porównaniu z typowym systemem audio, daje naszym klientom jeszcze jedną ważną przewagę”, dodał.

 

Niezależnie od innowacyjnych systemów informacji i rozrywki, portfolio produktów z serii MyFi™ obejmuje kompletne, synergiczne rozwiązania, wykorzystujące wiodące technologie interfejsu pomiędzy człowiekiem a urządzeniem Delphi, co optymalizuje ich wykorzystanie z punktu widzenia użytkownika. Kluczowe technologie to między innymi rekonfigurowalne wyświetlacze, rozwiązania umożliwiające odbiór sygnału z całego świata i globalna wiedza i doświadczenie firmy w dziedzinie tunerów radiowych.

Źródło: www.mototarget.pl

Komentarze wyłączone.