Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Polskie przedstawicielstwo Mazdy podało ceny odświeżonego modelu CX-7. object2 Delikatny lifting Mazdy CX 7

Samochód miał swój debiut podczas salonu samochodowego we Frankfurcie. Po raz pierwszy model ten będzie oferowany z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2.2 l i mocy 173 KM. Salony Mazdy przyjmują już zamówienia na ten model.

Mazda CX-7 ma delikatnie zmieniony wygląd. Jednocześnie odświeżony model otrzymał nowy system monitorowania tyłu pojazdu (RVM) i układ włączający światła ostrzegawcze (ESS). Wprowadzono także wiele zmian konstrukcyjnych poprawiających prowadzenie, m.in. sztywniejsze nadwozie i nowe amortyzatory. Napęd przekazywany jest tak jak dotychczas na obie osie. Nowością pod maską CX-7 jest turbodiesel najnowszej generacji MZR-CD 2.2 (średnie zużycie paliwa 7,5 l/100 km, emisja CO2 199 g/km) o mocy 173 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 400 Nm. Ta wersja to pierwszy w historii japoński samochód osobowy z układem selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). Poza nim w ofercie jest nadal benzynowy silnik turbodoładowany MZR 2.3 DISI o mocy 260 KM i momencie 380 Nm.

Gama CX-7 w Polsce obejmuje obecnie dwie wersje silnikowe: benzynową i wysokoprężną, oferowane w dwóch poziomach wyposażenia: Exclusive i Sport. Nowością jest opcjonalny Pakiet TECH, wzbogacający wersję Exclusive o zestaw dodatkowych elementów, m.in. kamerę cofania, Bluetooth®, tempomat, alarm przeciwwłamaniowy, zmieniarkę na 6 płyt CD. Ceny CX-7 zaczynają się od 132 900 zł (brutto).

Dodatkowo, modele CX-7 wyprodukowane w 2009 r., w wersji sprzed faceliftingu, zostały objęte ofertą promocyjną – ceny zostały obniżone o 5 000 zł.

źródło: Mazda
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.