Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Ludzie na całym świecie będą mogli zobaczyć w Internecie premierową prezentację najnowszego modelu Chevroleta Malibu poprzez wysokiej jakości transmisję na żywo ze Stanów Zjednoczonych. Czas internetowej prezentacji zbiega się z debiutem nowego Malibu na wystawie samochodowej w Szanghaju, który będzie miał miejsce 19 kwietnia.Ta pierwsza w przemyśle samochodowym transmisja w jakości HD jest dowodem starań marki Chevrolet, mających na celu zrewolucjonizowanie sposobu wprowadzania globalnego produktu. Debiut najnowszego Malibu będzie miał miejsce w tym samym czasie na dwóch kontynentach, w kilku portalach społecznościowych i na stronach internetowych oraz przez iPad i iPhone. Możliwe będzie również standardowe oglądanie przez Internet.

 

„Wykraczamy poza prezentację produktu, jaką zazwyczaj oglądamy na wystawach samochodowych. Stosujemy najnowsze dostępne technologie, czego dotychczas nie dokonał żaden inny producent samochodów, aby wprowadzić ten najnowszy, ważny dla Chevroleta samochód na kontynentach całego świata” – powiedziała Susan Docherty, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i usług posprzedażnych GMIO. „Transmisja HD da nam pewność, że świat będzie mógł dobrze przyjrzeć się najnowszemu Malibu”.

 

 

Nowy model Malibu będzie sprzedawany w niemal 100 krajach na sześciu kontynentach. Chevrolet przekroczy strefy czasowe, prezentując Malibu na żywo w sieci 18 kwietnia o godzinie 20:30 czasu letniego wschodnioamerykańskiego (EDT), czyli 19 kwietnia o 2:30 czasu środkowoeuropejskiego(CET) oraz podczas Salonu Samochodowego w Szanghaju 19 kwietnia. Fani Chevroleta na Facebooku mogą obejrzeć światową premierę najnowszego modelu Malibu na żywo w zakładce Malibu, a posiadacze iPad-ów i iPhone-ów mogą oglądać odsłonięcie online za pośrednictwem transmisji dostosowanej do wymagań przenośnych urządzeń osobistych. Transmisja na Facebooku i przez iPad/iPhone będzie w jakości Standard Definition.

 

Media mogą śledzić transmisję HD na stronie www.watchthenewchevymalibuinhd.com lub na stronie dla mediów marki Chevrolet http://media.gm.com/live. Wysokiej jakości transmisja premiery Chevroleta Malibu będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem wybranych przeglądarek i szybkich łączy internetowych. W celu upewnienia się, że łącze spełnia odpowiednie wymagania, należy odwiedzić przed 18 kwietnia stronę www.watchthenewchevymalibuinhd.com.

 

W trakcie transmisji sieciowej Bryan Nesbitt, dyrektor wykonawczy ds. stylistyki zewnętrznej marki Chevrolet i Jon Hahn, dyrektor ds. marketingu Chevroleta będą odpowiadać na pytania podczas internetowej sesji wideo na żywo. Zachęcamy klientów do zadawania pytań podczas odsłonięcia modelu na Twitterze przy użyciu #MalibuReveal lub na stronie Chevroleta na Facebooku w zakładce Malibu.

 

Na początku tego miesiąca Chevrolet uchylił rąbka tajemnicy na temat najnowszego Malibu w sieciach społecznościowych na całym świecie, takich jak m.in Facebook w Korei, Australii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych oraz YouKu i Sina.com w Chinach.

 

Najnowszy model Malibu będzie napędzany rodziną ekonomicznych i mocnych czterocylindrowych silników z sześciostopniową skrzynią biegów, która również przyczyni się do podwyższenia osiągów auta. Model Malibu został skonstruowany w taki sposób, aby wyróżniał się na wszystkich rynkach na całym świecie.

 

 

W roku ubiegłym Malibu był najlepiej sprzedającym się w Stanach Zjednoczonych autem marki Chevrolet (i koncernu General Motors), o czym świadczy liczba prawie 200.000 sprzedanych egzemplarzy. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych w Stanach Zjednoczonych modeli spośród aut marki Chevrolet, który od roku 2008 zgromadził na swoim koncie ponad 40 nagród w branży motoryzacyjnej. Był jedynym samochodem klasy „midsize”, który otrzymał w latach 2011, 2010, 2009 nagrodę „Najlepszy zakup” przyznawaną przez magazyn Consumers Digest Automotive. W ostatnich latach Malibu zdobył również „Top Safety Pick Award” (nagrodę „Najbardziej bezpieczny samochód”) przyznawaną przez amerykański Instytut Bezpieczeństwa Drogowego (US Insurance Institute for Highway Safety – IIHS).

 

Autor: Marcin Skrzyński
Źródło: mototarget.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.