Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Pod koniec października rozpocznie się sprzedaż specjalnej, limitowanej wersji modelu Audi TT Forza Motorsport 3 Edition.object2 Audi i Forza Motorsport 3

Audi R8 V10 jest głównym bohaterem najnowszej gry firmy Microsoft z samochodami w roli głównej – Forza Motorsport 3. Wyjątkowo precyzyjne odwzorowanie autentycznych torów wyścigowych i wierność wrażeń jazdy niczym w prawdziwym aucie robią wrażenie. Głównym elementem łączącym obie firmy jest najważniejszy bohater gry – Audi R8. Model ten występuje w grze w swojej najmocniejszej wersji z silnikiem V10 o mocy 525 KM. W świecie rzeczywistym auto potrafi rozpędzić się z sekwencyjną skrzynią R-tronic w 8,1 s do 200 km/h, aby już po chwili osiągnąć prędkość maksymalną 316 km/h.

 

Premierę gry w Polsce zaplanowano na koniec października i również w tym okresie rozpocznie się sprzedaż specjalnej, limitowanej wersji innego modelu – Audi TT Forza Motorsport 3 Edition. Wersja przygotowana z okazji współpracy Microsof i Audi przy grze Forza Motorsport 3 będzie się odróżniała od samochodów seryjnych zewnętrznymi oznaczeniami umieszczonymi po obu stronach pojazdu przed tylnymi kołami. Na pokrywie bagażnika również umieszczono dyskretne logo tej edycji. Klienci, którzy zdecydują się na zakup Audi TT w limitowanej wersji znajdą poza tym w bagażniku konsolę do gier Xbox 360 Elite, wyposażoną w 120 GB dysk twardy wraz z grą Forza Motorsport 3.

 

Każdy z 20 egzemplarzy Audi TT Forza Motorsport Edition może być wyposażony w jeden z trzech silników benzynowych lub jednostkę wysokoprężną o pojemności 2.0 i mocy 170 KM. Pierwsze samochody będą dostępne w salonach sprzedaży na przełomie października i listopada.

 

źródło: Audi
www.auto-news.pl

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.