Ratuj Głuszca
hip-hop-kemp-2011

Wyobraź to sobie – sierpniowe słońce, zimny czeski browar, bujający głową bit, klimatyczne jeziorka, skąpo ubrane dziewczyny, słodki dym, tysiące wyluzowanych ludzi z całego świata… Raj?! Zdecydowanie, na szczęście dostępny także na Ziemi! Wiedzą o tym tysiące imprezowiczów, od lat odwiedzających naszych południowych kamratów na legendarnym już festiwalu Hip Hop Kemp.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Hip Hop Kemp zbierze dwadzieścia tysięcy miłośników kultury czterech elementów w weekend 18-20 sierpnia 2011 r. Zabawa potoczy się po raz kolejny na malowniczym terenie FestivalParku, czyli dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové (raptem 40 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój).

Tegoroczny line-up to mistrzowskie podsumowanie 10-letniej historii festiwalu. Dla zgłodniałych najlepszej jakości rapu fanów zagrają emce, którzy w poprzednich latach pokazali, jak ruszyć kempową publikę. Ogień pod sceną główną rozpętają m.in. Method Man & Redman, M.O.P., Random Axe (Sean Price, Black Milk, Guilty Simpson), Heavy Metal Kings (Ill Bill & Vinnie Paz) (USA) Looptroop Rockers (SW), Hocus Pocus (FR), DJ Vadim i The Electric (UK).

W rywalizacji o tytułu najlepszego koncertu zetrą się z kempowymi debiutantami, jak legendarny fenomen Pharoahe Monch, sensacyjny kolektyw Odd Future (aka ODWGKTA), soulowy reprezentant Stones Throw – Mayer Hawthorne z livebandem, Arsonists, PMD (z EPMD) czy Beat Torrent.

Polscy fani są bardzo ważną częścią festiwalu, w związku z czym mogą się spodziewać bardzo silnej reprezentacji naszej rapsceny. Hip Hop Kempem wstrząsną m.in. Parias (Eldo, Włodi i Pelson), Ten Typ Mes z ekipą Alkopoligamia.com, don Guralesko oraz Grubson z 3oda Kru. Łącznie na festiwalu Hip Hop Kemp wystąpi ponad 400 graczy: będzie przy czym odpłynąć!

Hip Hop Kemp to nie tylko muza, ale także wielka międzynarodowa integracja na terenie pola namiotowego, plażach przy festiwalowych jeziorkach oraz w samym FestivalParku. Tam czekają na Was 2 sceny, 4 specjalne imprezowe hangary, boiska do koszykówki, autodrom, paintball, bungee jumping, ścianka graffiti, aquazorbing, zapasy w błocie, zjazdy na linie, pokazy BMX, kino festiwalowe, turnieje pokera, miasteczko handlowe i opór innych atrakcji, które składają się na wyjątkową atmosferę festiwalu Hip Hop Kemp.

Jak co roku do Hradec wyjedzie wielka flota specjalnych autokarów z polskimi fanami. Tzw. Kempobusy zabiorą ludzi na HHK nawet z 16 największych polskich miast (w tym Warszawa, Trójmiasto, Katowice, Kraków, Poznań, Łódź, Toruń, Wrocław…).

Trzydniowe bilety na festiwal można nabyć obecnie w internecie w sklepie www.urbancity.pl, a od lipca w EMPiKach, MediaMarktach i Saturnach i innych punktach sieci Eventim na terenie całego kraju. Cena w przedsprzedaży do końca czerwca to 192 zł za bilet normalny i 351 zł za karnet VIP.

Więcej informacji na www.hiphopkemp.pl oraz na www.facebook.com/hiphopkemppl

HHK 2011 600px Zobacz co to Hip Hop Festiwal Kemp 2011

Na festiwal Hip Hop Kemp 2011 zaprasza Agencja Joytown.

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 20 w artykule: ”Zobacz co to Hip Hop – Festiwal Kemp 2011”

 1. yayla pisze:

  Sprzedam bilet na Festiwal HIP HOP 2011! cena 150,- obejmuje wszytskie 3 dni festiwalu (18-20 sierpnia 2011). Sprzedaję, ponieważ nie dostanę urlopu w tym terminie.
  proszę o kontakt 505777362 lub by_kas@wp.pl

 2. yayla pisze:

  Witam, oferta już nieaktualna.

 3. fut16coin pisze:

  fut16coin…

  Take my word ….

 4. Fifa 16 coins ios…

  I’ve been through this!…

 5. Fifa 16 coins pisze:

  Fifa 16 coins…

  Your company is very impressive ….

 6. cheap nba coins…

  You have got among the finest websites…

 7. cheap nba coins…

  Great web sitewebsite! It looks extremely expert! Sustain the excellent work!…

 8. eppdzdgqojv pisze:

  eppdzdgqojv…

  Great internet websitewebsite! It looks extremely good! Maintain the great job!…

 9. COUNTERSTRIKE pisze:

  COUNTERSTRIKE…

  Maintain the helpful job and producing in the crowd!…

 10. CSGO pisze:

  CSGO…

  You’re a very beneficial internet site; couldn’t make it without ya!…

 11. csgo skins pisze:

  csgo skins…

  Maintain the helpful job and bringing in the group!…

 12. NBA2K16 pisze:

  NBA2K16…

  I enjoy this site – its so usefull and helpfull…

 13. COUNTERSTRIKE pisze:

  COUNTERSTRIKE…

  Sustain the helpful job and producing in the crowd!…

 14. CSGO pisze:

  CSGO…

  Just simply needed to express I am just happy I happened onto your webpage!….

 15. COUNTERSTRIKE pisze:

  COUNTERSTRIKE…

  You have the most effective online websites…

 16. buy cheap NBA 2K17 MT…

  Now you tell me that she was not a knockout !…

 17. Greg Thmomson pisze:

  Great News…

  This story was very interesting. Thank you….

 18. I am glad I found this website….

  This vebsite is very informative and provides usefull information….

 19. Google pisze:

  Google…

  Very couple of web-sites that happen to be comprehensive below, from our point of view are undoubtedly properly worth checking out….

 20. I love craigslist….

  Craigslit is a very informative website….