Ratuj Głuszca
Sophia-Grace

Dawno dawno temu żeby zaistnieć w mediach trzeba było ciężko pracować oraz liczyć na to, że ktoś łaskawie nas wypromuje i pociągnie na szczyty popularności. Potem nastała era programów typu Mam Talent, X Factor oraz wielu innych kopii. Zakwalifikowanie się, uczestnictwo a w efekcie wygrana pozwalały również na zawojowanie mediów przez krótszy lub dłuższy czas.

Od jakiegoś jednak czasu to wszystko się nie liczy, ponieważ wystarczy nagrać swój występ lub jak w przypadku Sophie Grace – wystarczy, że twoja mama nagra twój występ i wrzuci go na Youtube. Reszta zależy od społeczności internetu. Jeśli byłeś wystarczająco dobry/a aby wzbudzić sympatię oglądających to z dnia na dzień możesz stać się super gwiazdą.

Tak się właśnie stało z młodziutką (5 lat) Sophie Grace, która została nagrana przez swoją mamę podczas wykonywania utworu Nicky Minaj – Superbass. Na jej szczęście filmik chwycił, zaczął się rozpędzać i na chwilę obecną posiada ponad 24 mln. odsłon. Sama Nicky obejrzała filmik i zaaranżowała spotkanie młodej wykonawczyni ze sobą w bardzo popularnym Talk Show – Ellen.

I tak oto Sophie stała się z dnia na dzień gwiazdą internetu, która ma już swój własny kanał na Youtubie i zaczyna generować nowe ciekawe treści. Jeśli zatem wasze dziecko posiada prawdziwy talent a wy znacie się na „Nowych Mediach” to nie pozostaje nic innego jak zamieszczać swoje pociechy i liczyć na wielki sukces.

 

Oryginalny teledysk Nicky Minaj, który został zaśpiewany przez Sophie

 

Wersja Sophie Grace, która podbiła serca milionów widzów Youtuba.

 

Występ oby gwiazd w programie Ellen w telewizji.

Komentarze wyłączone.