Ratuj Głuszca
Reebok Street Artwork3

W tym roku, Reebok, czyli jedna z wiodących na świecie marek fitnessowych nawiązała współpracę z  CrossFit® – rewolucyjnym siłowo-wytrzymałościowym programem treningowym. Reebok i CrossFit wspólnie dążą do zmiany sposobu, w jaki ludzie postrzegają, definiują i praktykują fitness. Dla wielu ludzi na całym świecie fitness to aktywność podejmowana z poczucia obowiązku, na podstawie zaleceń lekarza lub w celu utrzymania stałej masy ciała. Reebok chce przez promowanie treningu CrossFit wprowadzić alternatywę – dlatego promuje fitness w całkowicie nowej odsłonie.

Reebok został sponsorem tytularnym CrossFit Games, światowej premiery wydarzenia mającego na celu znalezienie człowieka o najlepszej kondycji na świecie – Fittest on Earth™. Reebok CrossFit prezentuje również CrossFit „boxes” – to określenie używane jest na całym świecie do opisania sal gimnastycznych przeznaczonych dla tej dziedziny – oraz przedstawia kolekcję butów i ubrań zaprojektowanych specjalnie do treningu i zawodów CrossFit.

„Każdy wie, że fitness jest ważny, ale nie jest to coś, co ludzie robią dlatego, że chcą” – powiedział Chris Froio, Global Head of Fitness w Reebok. „Nasza współpraca z CrossFit to nie tylko tworzenie przełomowych butów i strojów do ćwiczeń czy sponsorowanie wydarzeń. Współpracujemy z CrossFit także dlatego, że jest to niesłychanie efektywny program ćwiczeń, a także unikalne doświadczenie, które stanowi świetną zabawę, a przy okazji buduje społeczność. Osiąganie pożądanych rezultatów sprawia, że coraz więcej ludzi wybiera CrossFit, aby osiągnąć jeszcze więcej dzięki odmieniającemu życie, bezcennemu doświadczeniu.”

Greg Glassman, współzałożyciel CrossFitt, powiedział: „Celem CrossFit jest zmiana świata poprzez trening, dlatego współpraca z Reebok – firmą, która powstała na fundamencie fitnessu i treningu, które są częścią jej DNA – jest doskonałym krokiem. Pasja Reebok do fitnessu jest widoczna we wszystkich aktywnościach marki – od produktów, które wytwarza do sposobu, w jaki pracownicy Reebok przyjęli kulturę  CrossFit – wspólnie pracujemy, aby pokazać światu fitness”.

Wymiary malowidła były imponujące – 1,160.4m².

Reebok Street Artwork4 600x350 Największy obraz na świecie 3D

Reebok Street Artwork3 600x350 Największy obraz na świecie 3D

Źródło: Materiał prasowy

Autor wpisu: pw

Komentarzy: 2 w artykule: ”Największy obraz na świecie 3D”

  1. NBA pisze:

    NBA…

    Great looking internet site. Presume you did a bunch of your very ownyour very own coding…

  2. Google pisze:

    Google…

    Always a major fan of linking to bloggers that I enjoy but really don’t get quite a bit of link adore from….