Ratuj Głuszca
loteria

Na kilka dni przed pierwszym cotygodniowym losowaniem w loterii The BiLLe Lotto, gracze z całego świata – w tym byli zwycięzcy loterii – spieszą wypełnić kupony w nadziei na wygranie największej na świecie kumulacji.

Odliczając godziny do pierwszego losowania w loterii The BiLLe Lotto , gracze z całego świata masowo szukają swojej szansy na wygranie nawet 1 miliarda euro.

C. Blair z Kanady już raz wygrał pokaźną sumę w loterii, a teraz zastanawia się, czy szczęście uśmiechnie się do niego po raz drugi. W 2010 r. 34-letni były spawacz wygrał 41,7 miliona dolarów amerykańskich, dzięki czemu zapisał się w historii jako jeden z największych pojedynczych zwycięzców na świecie.

„Wszystko może się zdarzyć. BiLLe to najbardziej emocjonująca loteria na świecie – twierdzi Blair. – Na każdy z 49 numerów postawię dwa razy, wygram więc przynajmniej 12 darmowych możliwości gry”. W loterii The BiLLe wystarczy trafić jedną liczbę, aby wygrać darmowy kupon na kolejne losowanie, a szanse na wygranie jakiejkolwiek nagrody wynoszą 1:8, przy czym w innych loteriach w systemie 6/49 stosunek ten wynosi 1:81.

Blair jest tylko jedną z wielu osób, które przeżywają emocje przed nadchodzącą loterią. Kathi Sheedy, która w 2011 r. wygrała 100 000 dolarów w kanadyjskiej loterii, na loterię The BiLLe kupiła dziesięć kuponów. „Ta loteria to wspaniała zabawa. Wszyscy moi znajomi biorą w niej udział, postanowiłam więc, że nie będę się wyłamywać i też spróbuję” – powiedziała Sheedy.

„Wystarczy, jeśli wygram jedną z nagród wynoszącą 10 milionów euro – deklaruje Breda Neylon z Birmingham w Anglii. – Co tydzień do wygrania są 42 takie nagrody, bez podziału puli”. Na nadchodzące losowanie Neylon wykupiła 5 kuponów.

Justin Ring, były uczestnik zawodowej ligi futbolu amerykańskiego CFL, to kolejny entuzjasta loterii The BiLLe. „Należę do trzech drużyn, a jednej jestem liderem, więc gram w niej za darmo – mówi. – Zdarzało mi się grywać pojedynczo, ale dopiero opcja Gry Zespołowej naprawdę wkręciła mnie w tę loterię”.

„Jesteśmy zaskoczeni tym, że tak wiele osób na całym świecie decyduje się stawiać na różne kombinacje cyfr – przyznaje Dave Edwards, dyrektor generalny The BiLLe Lotto, emerytowany sierżant sztabowy i funkcjonariusz Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej z 30-letnim stażem, obecnie mieszkający na wyspie Antigua. – Metoda grania, w której uczestnik loterii otwiera konto, zasila je kwotą 50 lub 100 euro i wybiera całą serię kombinacji cyfr, jest bardzo popularna”. Edwards dodaje, że loteria The BiLLe działa obecnie w ponad 50 krajach.

Gra pojedyncza kosztuje 7 euro. Aby wziąć w niej udział, należy wejść na stronę: http://www.TheBiLLe.com. Pierwsze losowanie odbędzie się 7 czerwca, kolejne będą się odbywać co tydzień, w czwartki.

Loteria The BiLLe jest zarejestrowana w Antigui i Barbudzie, a więc regionach posiadających jedne z najbardziej restrykcyjnych przepisów w zakresie gier losowych, oficjalnie zaaprobowanych przez rząd Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.

Źródło: The BiLLe Lotto Ltd

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.