Ratuj Głuszca
autostop race

Majówka na działce, w górach czy u rodziny wieje nudą? Dla wszystkich poszukiwaczy wrażeń mamy dobrą wiadomość! Już 28 kwietnia 2012 roku z Wrocławia po raz kolejny wystartuje niezwykły wyścig – Auto Stop Race 2012. Tym razem do Rzymu i jak zawsze autostopem!

Jeśli zastanawialiście się kiedyś ile prawdy jest w powiedzeniu, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, to z pewnością będzie to doskonała okazja, aby się o tym przekonać. Czwarta odsłona jednego z najbardziej wyczekiwanych projektów studenckich ma zgromadzić przeszło 1000 uczestników! To prawie tylu, ilu wzięło udział w poprzednich trzech edycjach. Przypomnijmy były to: chorwacka Pula, włoskie Rimini oraz słoneczna Barcelona.

Wyścig rządzi się trzema prostymi zasadami: wygrywa najszybszy, poruszać można się tylko „na stopa”, wszyscy się świetnie bawią. 1650 km wrażeń i przygód gwarantuje organizator całego przedsięwzięcia – Klub Podróżników BIT działający przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Tak jak w poprzednich odsłonach ASR na mecie, na uczestników czekać będą liczne konkursy, cenne nagrody oraz wielka feta. Nie można tego przegapić!

Udział w tym niezwykłym wydarzeniu może wziąć każdy student/studentka. Wystarczy znaleźć współtowarzysza podróży, zapisać się na stronie internetowej www.autostoprace.pl , spakować plecak i nie zapomnieć pojawić się na starcie 28 kwietnia. Zapisy startują już 1 kwietnia! Dla wszystkich, którzy pragną być na bieżąco informowani o postępach w przygotowaniu projektu, polecamy zapisać się do dostępnego na stronie ASR newslettera.

Do zobaczenia w wiecznym mieście!

plakat asr2012 600 Auto Stop Race 2012 spędź majówkę inaczej

A tak to wyglądało w ubiegłym roku:

Źródło: www.autostoprace.pl

Komentarzy: 5 w artykule: ”Auto Stop Race 2012 – spędź majówkę inaczej”

 1. buy nba 2k16 mt…

  Wow, gorgeous portal. Thnx …..

 2. nba 2k16 mt glitch january…

  Thanks! It a astounding site!….

 3. NBA2K16 pisze:

  NBA2K16…

  Thanks a bunch! It is an superb web page!….

 4. NBA pisze:

  NBA…

  Exceptionally individual pleasant website. Astounding details available on few gos to…

 5. fifa 17 coins pisze:

  fifa 17 coins…

  Good Website, Preserve the fantastic job. Thanks for your time!….