Ratuj Głuszca

O co chodzi?

Wszystkich czytelników portalu Hoga.pl zapraszamy do wzięcia udziały w naszym konkursie polegającym na aktywnym czytaniu i komentowaniu publikowanych artykułów. Każdy z Was po wcześniejszym przeczytaniu i zaakceptowaniu regulaminu będzie miał szansę wygrać jedną z 7 interesujących książek popularno naukowych, które idealnie wpasowują się w tematykę naszego portalu.

Zasady

Każdy z Was ma teoretyczne szanse wygrać aż  7 książek z tego powodu, że przez kolejne 7 tygodni każdy będzie mógł ponownie wziąć udział w konkursie. W każdym tygodniu rozlosujemy 3 egzemplarze tej samej książki, co oznacza, że 3 najlepsze zdaniem redakcji komentarze w danym tygodniu zostaną nagrodzone.

Pamiętajcie, że nie liczba komentarzy w danym tygodniu ma znaczenie ale ich pomysłowość, kreatywność i trafność.

Konkurs trwa od 17.10.2011 do 04.12.2011, warunkiem otrzymania nagrody jest umieszczenie komentarza pod artykułem oraz podania imienia, nazwiska lub ksywy oraz adresu email (adres email będzie widoczny tylko dla redakcji, za jego pomocą uzgodnimy adres do wysyłki nagrody).

Kto wygra?

Redakcja w każdy poniedziałek będzie wyłaniała 3 najlepsze komentarze z poprzedniego tygodnia. Jeśli w danym tygodniu nie pojawią się ciekawe komentarze, książki przechodzą na następny tydzień.

 

A oto 7 książek, które będą stanowiły nagrody w naszym konkursie dla aktywnych czytelników.

ksiazka 001 Konkurs Komentujesz Wygrywasz
ksiazka 002 Konkurs Komentujesz Wygrywasz
ksiazka 003 Konkurs Komentujesz Wygrywasz
ksiazka 004 Konkurs Komentujesz Wygrywasz
ksiazka 005 Konkurs Komentujesz Wygrywasz
ksiazka 006 Konkurs Komentujesz Wygrywasz
ksiazka 007 Konkurs Komentujesz Wygrywasz
 • Wyszukiwarka Baz Wiedzy

  Kod pocztowy
  Miejscowość
  Urząd skarbowy
  Imię
 • Notowania online

 • R E K L A M A

  Oxford school od english Bacom