Ratuj Głuszca
numerologia

Co jest naszą misją we wszechświecie? Jakie są nasze ukryte talenty i osobowość? Czy prawidłowo wykorzystujemy swój potencjał, jaka czeka nas przyszłość? Już teraz każdy może dowiedzieć się czegoś o sobie. Zawodowa numerolożka zdradza kilka tajników swojej pracy, gdzie każdy człowiek podlega matematycznym obliczeniom.

Numerologia to prastara nauka. Jej ślady można znaleźć w Biblii oraz hinduskich Wedach, choć oficjalnie za ojca numerologii uważa się Pitagorasa. Dziś tworzy potężną gałąź paranuaki, czyli takiej nauki, która oficjalnie nie może zostać przyjęta – ze względu na brak dowodów– ani też i odrzucona.

Według numerologów każdy człowiek przychodzi na świat pod wpływem jednej z 1-9 liczb oraz wibracji wyjątkowych takich jak 11, 22, 33, 44. Każda z nich ma inne znaczenie i kieruje człowieka na zupełnie inne tory życiowe. Aby w pełni obliczyć swój portret trzeba udać się do wprawionego numerologa co wiąże się z kosztem kilkuset złotych. Jednak wibrację podstawową, czyli taką która towarzyszy nam na co dzień możemy obliczyć sami w kilka sekund.

A więc zaczynamy!

Pani Anna, numerolog z Sosnowca porzuciła pracę psychologa zajmując się badaniem wpływu liczb na ludzi, zajęcie to nie tylko stało się jej pasją, ale i sposobem na życie. Od ośmiu lat zawodowo zajmuje się doradztwem personalnym na podstawie liczb i jak twierdzi jeszcze nigdy się nie pomyliła, a zgodność numeru z charakterem człowieka zaskakuje nie tylko jej klientów. Dziś zgodziła się zdradzić kilka sekretów tej tajnej wiedzy by pokazać ludziom, że ezoteryka to jak sama mówi świat, który nas otacza nie mający nic wspólnego z czarną magią czy wywoływaniem duchów.

- Ty. My. Wszyscy podlegamy liczbom – mówi pani Anna – świat jest jednym matematycznym kodem, wszechświat zapisany jest w równaniach matematycznych. To co tu omawiamy to nawet nie jest garstka ogromu wiedzy jaką jest numerologia. Jednak poznanie podstawowej wibracji może pomóc nam w zrozumieniu samych siebie, a przede wszystkim innych. Znając czyjąś datę urodzenia możemy dowiedzieć się kim dana osoba jest naprawdę.

Żeby obliczyć własną liczbę należy zsumować datę urodzenia do liczby podstawowej. Przykładowo osoba urodzona 1 stycznia 2011 roku jest numerologiczną 6. Nie redukujemy 11, 22, 33 i 44 mają one bowiem zupełnie inne znaczenie. Jeżeli już zsumowaliśmy własną datę urodzenia, albo datę interesującej nas osoby, możemy przejść do interpretacji.

1 Pioner

Jedynki to typowi ludzie czynu. Wyróżniają się z tłumu charyzmą, intelektem i brawurą. Nie boją się iść pod prąd, czym nie zawsze zjednują sobie przyjaciół. Dominujący, władczy, perfekcyjni i pewni siebie o bogatym życiu duchowym i marzeniach, których nie boją się wprowadzać w życie. Los niejednokrotnie pokazuje, że mają rację.

2 Przyjaciel

Ten kto ma za liczbę dwójkę to typowy lojalista. Jest taktowny, wyrozumiały i empatyczny. To człowiek, z którym aż chce się przebywać, stara się nikogo nie urazić, idealny rozjemca. Typ temperamentu flegmatyk, pragnie ze wszystkimi żyć w zgodzie, poszukuje w swoim życiu harmonii i szczęścia. Najlepsze zawody to mediator oraz dyplomata.

3 Artysta

Trójki to osoby, które zawsze coś gubią i mają wiele do powiedzenia, to typowe gaduły. Błyszczą w towarzystwie i raczej nie wtapiają się w szary tłum. Łatwo zjednują przyjaciół, potrafią barwnie opowiadać, często też konfabulują. Są niestali, ale bardzo ciekawi, to dusze towarzystwa, niebanalne osobowości, nieco rozkojarzone, typ sangwinistyczny.

4 Budowniczy

Czwórki to rzetelni wykonawcy. Ambitni i systematyczni, nigdy nie zraża ich nadmiar obowiązku. Można z powodzeniem zlecić im rutynowe zajęcia, zbyt nudne dla innych ponieważ nie lubią nagłych zmian burzących ustalony porządek. Szukają w życiu stabilizacji i swoją rzetelną pracą częstą ją osiągają. Budują mocne fundamenty, są inteligentni, lojalni ale bywają nieco sztywni, powściągliwi i nie lubią publicznych wystąpień. To urodzeni architekci, konstruktorzy i matematycy.

5 Wędrowiec

Piątki nie mogą usiedzieć w miejscu, ich domem jest droga. Potrafią w jednej chwili porzucić wszystko i wyruszyć na podbój świata. Mają słomiany zapał. Imają się kilku rzeczy naraz, po to by po chwili przejść do kolejnego jeszcze lepszego pomysłu. Są ekspresywne, wybuchowe i zmienne. Mają szybki i bystry umysł, błyskawicznie kojarzą fakty. Wszędzie ich pełno, lubią być w centrum wydarzeń, rutyna odbiera im energię. Potrzebują nieustannych przygód.

6 Przyjaciel

Szóstka to osoba przywiązana do domu i tradycji. Uczuciowi i podatni na wzruszenia. Niezwykle troszczą się o rodzinę i najbliższych co czasem prowadzi do nadopiekuńczości. Są życzliwi, pełni ciepła, nierzadko o uzdolnieniach artystycznych.

7 Filozof

Siódemka to najbardziej zagadkowa liczba. Typowa siódemka jest wycofana, analityczna i nigdy nie pokazuje emocji na zewnątrz. Lubi przebywać w samotności czytając i doskonaląc własne wnętrze. Nie są to osoby popularne, rzadko też reszta świata wie co kryje się w ich bogatym wnętrzu bowiem nie grzeszą wylewnością szczególnie na swój temat, potrafią jednak świetnie słuchać. To perfekcjoniści i mistycy bardziej zainteresowani sprawami ducha niż materialistyczną stroną życia.

8 Szef

Ósemki to wybrańcy fortuny, skazani na sukces. Nierzadko już w młodym wieku osiągają spory majątek. Los im wyraźnie sprzyja. Są ambitne, pewne siebie i mają niespożyte pokłady energii. Nie boją się ryzykować i życie niejednokrotnie nagradza ich za odwagę. To osoby, które kiedy już coś robią to angażują się całym sobą, albo nie robią czegoś wcale. Są krytyczne ponieważ wiele wymagają od innych, ale i od siebie, troszczą się jednak o najbliższych i rodzinę. To osoby mające zawsze racje i przeżywające każdy kryzys bardzo głęboko, po nim jednak podnoszą się bardzo szybko wyciągając wnioski na przyszłość bo nie wiedzą co znaczy „poddać się”.

9 Uzdrowiciel

Dziewiątka to typowy artysta. Wrażliwy, delikatny o głębokiej intuicji, marzyciel. To osoba chcąca zbawić cały świat, odda potrzebującemu ostatni grosz, przez co nierzadko bywa wykorzystywana przez sprytniejsze wibracje. Są inteligentne, błyskotliwe i energiczne, choć czasem potrzebują wycofać się do wewnętrznego świata by naładować baterie. Zawsze gdzieś błądzą myślami, są wycofane choć wydają się otwarte i serdeczne mają swój własny wewnętrzny świat.

Jeżeli po zsumowaniu liczb wyszła 11,22, 33 lub 44 to osoba wibruje pod wpływem liczb podstawowych, ale też posiada szczególne cechy niedostępne zwyczajnym wibracjom. Te osoby przyszły na świat z określoną misją i rzadko są osobowościami nie wyróżniającymi się z tłumu, powinni przede wszystkim dbać o własny rozwój oraz pomoc innym.

Czy to już wszystko?

Numerolog Anna: Absolutnie nie! To nie tylko skrócone opisy, bardziej obszerne zainteresowani znajdą w podręcznikach Gladys Lobos, Małgorzaty Brzozy, Nataszy Czarmińskiej oraz wielu innych. Na cały portret numerologiczny składa się imię, nazwisko oraz szereg różnych czynników, jak chociażby podpis czy miejsce zamieszkania. Dopiero mając szczegółowe dane możemy dokonać obliczeń m.in. cykl życia,  liczbę duszy, przeznaczenie. W tym celu można udać się do numerologa lub zamówić profesjonalną analizę przez internet.

Co jednak jeżeli ktoś po obliczeniu całej karty numerologicznej odkryje, że urodził się pod wibracją, która jest niekorzystna i blokuje jego ekspresje? Wówczas istnieje jeszcze nadzieja w zmianie imion, podpisu i innych sztuczek, które podobno potrafią całkowicie odmienić czyjś los. Jak jest naprawdę nie wiadomo. Wiadomo jednak, że nasz los przesądzony jest z góry. Na szczęście tylko przez wróżbitów i numerologów.

Aneta Bulkowska

Jeden komentarz :) w artykule: ”Czy jesteśmy numerem?”

  1. margaretK pisze:

    Jestem 33 co to znaczy??????