Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Wszyscy ci, którzy interesują się magią lub tarotem, są zwolennikami medycyny naturalnej lub wierzą w zbawienną moc jogi, czyli innymi słowy, lubią obcować ze wszystkim co niezwykłe, powinni wybrać się na Targi Niezwykłości do Wrocławia. W dniach od 16 – 18 października wrocławska Hala Ludowa zamieni się w centrum wróżb, Feng Shui i ziołolecznictwa. Po raz kolejny odbędą się w niej Wrocławskie Spotkanie Zdrowia, Wróżb i Medycyny Niekonwencjonalnej.W najbliższy weekend w Hali Ludowej będzie można poznać, spróbować i kupić to, czego z pewnością nie ma na sklepowych pułkach w supermarkecie. Kadzidła, talizmany, ezoteryczna biżuteria – na tym niecodziennym kiermaszu znajdzie się wszystko to, co jest choć trochę tajemnicze. Oprócz tego lecznicze zioła, aromatyczne przyprawy, kosmetyki oraz inne specyfiki, które w pół naturalny, w pół magiczny sposób mogą, jak twierdzą eksperci, podnieść jakość naszego życia i zdrowia.

Targi Niezwykłości to jednak nie tylko okazja do kupowania. To wręcz przede wszystkim szansa na zdobycie ciekawej i być może pożytecznej wiedzy na temat nietuzinkowych praktyk, ćwiczeń i niespotykanych sposobów uzdrawiania duszy i ciała. Przykład? Można poznać zalety chodzenia boso po rozżarzonych węglach. O tym, a także o leczeniu chorób cywilizacyjnych za pomocą soków lub o odżywianiu prana-światłem opowiedzą podczas wykładów specjaliści tych dziedzin. A będzie ich wiele, tak więc będzie w czym wybierać. Nie zabraknie oczywiście wróżenia z kart. Praktykom tarota będą poświęcone specjalne wykłady. Chętni wezmą udział w różnego typu seansach, jednym z nich jest bioterapeutyczny seans uzdrawiający, u którego podstaw leży joga oraz psychologia kart. Dla bardziej ciekawych i wymagających zaplanowano seanse energetyczne oraz seanse hipnozy zbiorowej.

Chociaż ostatnia propozycja brzmi bardzo niezwykle, jednak jest coś, co może przebić jej tajemniczą ofertę. Mowa o wykładzie zatytułowanym „Jak zdobyć pieniądze i sukces za pomocą wodnego Feng Shui?”. Jakby tego było mało, specjaliści opowiedzą również o tym jak za pomocą wspomnianego Feng Shui zdobyć…wymarzonego partnera.

Elżbieta Pachuła

Autor wpisu: ag

Komentarze wyłączone.