Ratuj Głuszca
brak-podgladu-600

Nadchodząca wiosna to idealny czas na zmiany w stylu życia, wyglądzie a także w szafie. Ten krok poczyniły już uczestniczki konkursu Miss Polonia, które wspólnie z firmą Moodo Urban Fashion Mode odświeżyły swoją szafę ubraniami z najnowszej kolekcji marki.object2 Najpiękniejsze Polki na wiosnę

Kolorowe t-shirt, pastelowe płaszcze i nieśmiertelne jeansy – taki zestaw będą prezentować nadchodzącej wiosny. Całość uzupełnią kolorowe finezyjne dodatki – paski, okulary i torby których nigdy nie może zabraknąć. Co na zakończenie? Zniewalający uśmiech, dobry nastrój i słońce, które coraz śmielej zagląda przez okna.

 

Co tej wiosny wybierze Rozalia Mancewicz? Miss Polonia 2010 postawiła na połączenie koloru w postaci zwiewnych i kolorowych bluzek oraz klasykę – czyli jasne, dopasowane jeansy. Strój idealny na spacer, nieoficjalne wyjście czy kawę w towarzystwie przyjaciół. Taki zestaw sprawdzi się również podczas konkursu Miss Universe 2011, gdzie obok oficjalnych kolacji i koktajli uczestniczki biorą udział w licznych aktywnościach sportowych. Wizyta w parku rozrywki? Propozycje z najnowszej kolekcji Moodo sprawdzą się idealnie!

Autor wpisu: ag

Jeden komentarz :) w artykule: ”Najpiękniejsze Polki na wiosnę”

  1. NBA2K16 pisze:

    NBA2K16…

    You’re a really helpful site; could not make it without ya!…